Зеленський відвідав східноукраїнський фронт на північ від Бахмута

17
Зеленський

Контрнаступ українських військ поки що не виправдовує надій. Однак є успіхи на місцевості. Президент Зеленський ознайомився із ситуацією на місці та подякував своїм бійцям.

Президент України Володимир Зеленський відвідав позиції кількох підрозділів на північ від утримуваного Росією міста Бахмут на сході Донецької області. “Я дякую вам за те, що ви захищаєте життя наших людей”, – сказав Зеленський в опублікованому відеоролику, знятому в пункті первинного прийому поранених бійців.

Потім глава держави вручив нагороди військовослужбовцям. Його супроводжували керівник апарату Андрій Єрмак, його заступник Роман Машовець і бригадний генерал Артем Богомолов. Заступник міністра оборони Ханна Мальяр раніше повідомила, що минулого тижня українські підрозділи відвоювали три квадратні кілометри території на південь від Бахмута.

Україна за допомогою Заходу вже понад 17 місяців протистоїть російському вторгненню. Однак, включно з анексованим у 2014 році чорноморським півостровом Крим, Москва продовжує окупувати понад 100 тис. кв. км української території.

Читайте також:  Пригожин заявив, що зупиняє наступ на Москву

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я