“Зелені” повинні вибратися з ями

20

Наразі справи у «зелених» йдуть не дуже добре, вважає другий бургомістр Гамбурга та сенатор з науки Катаріна Фегебанк. Вона вважає поразку на виборах у Бремені та падіння рейтингів опитувань низькою точкою, з якої вони мають вийти.

 

Фегебанк: «Зелені» мають вибратися з ями

У зв’язку з поразкою на виборах у Бремені та останніми результатами опитувань, згідно з якими «зелені» отримали лише близько 15 % у федеральному уряді, другий бургомістр Гамбурга Катаріна Фегебанк закликала свою партію до об’єднання. «Зелені» мають щось робити. “Загалом, справи у “зелених” зараз йдуть не дуже добре”, – сказала вона в інтерв’ю газеті “Welt am Sonntag” (гамбурзьке видання). За її словами, на це є різні причини, над якими необхідно працювати на всіх політичних рівнях. “Ми повинні разом вибратися з цього корита”.

На тлі критики планів свого колеги щодо партії, федерального міністра економіки Роберта Хабека, щодо змін у питаннях опалення, вона застерегла від старих кліше. «Ми маємо досягти успіху в комунікації, щоб ця казка про партію заборони не поширювалася знову і знову».

Наприклад, у разі квитка за дев’ять євро, який був пропозицією «зелених», це не спрацювало. Головний кандидат від партії «зелених» у Бремені, Майке Шефер, будучи головою конференції міністрів транспорту, «дуже сприяла» просуванню «Deutschland-Ticket», сказав Фегебанк. “Але хто асоціює це з нашою партією?”.

Представленість партії у законодавчих органах зменшилася з 17,4 % у 2019 році до 12,0 % на виборах у Бремені минулої неділі. Внаслідок поразки Шефер оголосила, що більше не претендуватиме на посаду в Сенаті.

Читайте також:  Загальнонаціональний рейд проти мережі фінансування ІД

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я