Залежність від зброї, виробленої в Сполучених Штатах, створює ризики для Німеччини

8

Німеччина, що купує зброю у Сполучених Штатів, раптом перетворюється на ризики. Німецький міністр оборони проконсультується з вищими військовими чиновниками з питань безпеки, пов’язаних з американською зброєю, особливо F -35 бійців. Про це повідомляв у четвер національна газета.

Європейські країни переглядають свою залежність від американської зброї та технологій, стурбовані тим, що адміністрація президента США Дональд Трамп ставить під сумнів трансатлантичні зв’язки. Ризики відкриті для Німеччини.

Німецький міністр оборони Борис Пісторій проконсультуватися з провідними генералами, експертами службовців міністерства та закупівель, повідомляє Süddeutsche Zeitung.

Збройні сили Німеччини замовили 35 бійців F -35, але були побоювання, що Вашингтон потенційно може отримати контроль над цими літаками.

Експерти попереджають про ризик перебоїв у постачанні запасних частин, і деякі побоюються, що Так -катальний так -кальний “Аварійний перемикач”Що надасть Вашингтону право останнього слова, щоб використовувати його.

Карло Масала, політолог з університету Бундесвера, заявив в інтерв’ю Süddeutsche Daily, літаки можуть стати точкою тиску, незалежно від того, чи буде використаний будь -який аварійний перемикач.

“Проблема з F -35 полягає в передачі більшої кількості даних та у випуску запасних частин”– – сказав він.

“Якщо цього не відбудеться, F -35 втратить більшість своїх функціональних можливостей … якщо це не так, це стане проблемою”.

“Не гарна ідея”: для Німеччини є ризики

На початку цього місяця глава підрозділу оборони Airbus Майкл Шелононо заявив, що європейські військові повинні уникати купівлі американської зброї.

“Датчани зараз розуміють, що це може бути не такою гарною ідеєю, якщо їм коли-небудь потрібно захистити Гренландію за допомогою американських літаків F-35”,, – – сказав він, посилаючись на плани Трампа щодо датської території.

Оголосивши в середу створення нового фонду оборони в 150 мільярдів євро, ЄС заявив, що гроші повинні бути відправлені лише тим фірмам, яким можна довіряти.

Читайте також:  В Угорщині та Словаччині спалах стопи

“У нас є можливість по -справжньому зміцнити європейську оборонну промисловість”, – – сказав головний дипломат Каї Кая. “У кризі вашим військовим справді потрібно мати вільні руки”.

Однак досягти більшої незалежності буде важко. Олівер Дерре, генеральний директор німецької компанії Hensoldt, яка займається оборонною електронікою, заявив журналістам на цьому тижні, що співпраця з американцями в галузі технологій “Має вирішальне значення”.

Він додав, що в даний час немає технічних альтернатив F -35 для досягнення цілей американських ядерних боєголовок, розташованих у Німеччині.

Представник Міністерства оборони відмовився підтвердити факт засідання Пісторія.

Однак він зазначив, що залежність від F -35 була двосторонньою, оскільки літак також включає частини, зроблені за межами Сполучених Штатів.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я