З життя пішов Марк Марголіс – зірка серіалу “Breaking Bad”

83
Марк Марголіс

Як стало відомо, 3 серпня 2023 року з життя пішов Марк Марголіс у віці 83 років. Широкому колу аудиторії актор запам’ятався за роллю Гектора Саламанки в серіалі “Breaking Bad”. Останні ж свої дні чоловік провів у лікарні Mount Sinai в Нью-Йорку, де перебував через хворобу. Яким же був його життєвий шлях, ти дізнаєшся разом з нами в найближчі кілька хвилин.

Марк Марголіс

Марк Марголіс народився 26 листопада 1939 року у Філадельфії, штат Пенсільванія, в єврейській родині. Після закінчення місцевої школи майбутній актор вступив до університету Темпл, що знаходився тут же. Однак уже незабаром молодий чоловік вирішив піти за своєю мрією. Так, покинувши вищий навчальний заклад, він поїхав до Нью-Йорка, де почав навчатися акторської майстерності.

Ставши професійним актором, Марголіс спочатку виступав на театральних підмостках. Лише 1976 року, коли самому Марку вже виповнилося 37 років, йому вдалося вперше засвітитися в кінострічці “Відкриття Місті Бетховен”. Однак здебільшого всі ролі чоловіка були епізодичними та другорядними. Проте за одну з них знаменитості вдалося навіть номінуватися на премію “Еммі”.

Звісно ж, ідеться про роль мексиканського наркоторговця Гектора Саламанки з таких проєктів, як “Breaking Bad” та “Краще телефонуйте Солу”. Як відомо, значну частину оповіді персонаж Марголіса проводить в інвалідному кріслі. Причиною став сюжетний інсульт, через який Гектор навіть не може говорити.

“У нього була така потужна енергетика”

У підсумку, як знають найвідданіші шанувальники згаданих вище серіалів, Саламанка змушений був використовувати лише міміку і жести. Але мало хто знає, як акторові вдалося з такою точністю передати стан прикутого до інвалідного крісла персонажа. Так, як зізнавався сам Марк, він скористався досвідом своєї тещі.

Читайте також:  Меган Маркл зізналася, що провалила тест для здобуття британського громадянства

“На превеликий жаль, вона багато років провела в будинку для літніх людей у Флориді після інсульту. Ми до неї їздили. Вона не могла говорити. Але дуже бурхливо реагувала, коли ми заходили до неї в кімнату. А лівим боком рота вона завжди робила такі рухи, ніби жувала тютюн, випинала губи. Тож я в неї це запозичив”.

І, як ти вже здогадуєшся, саме ця роль принесла Марголісу справжню світову популярність. Проте варто зазначити, що за роки своєї кар’єри актор взяв участь у зйомках понад ста проектів. Так, наприклад, його можна побачити у фільмах “Ейс Вентура: Розшук домашніх тварин”, “Обличчя зі шрамом”, “Коломбо”, “Санта-Барбара”, “Елементарно” та багатьох інших.

Але в останні дні Марк Марголіс почав страждати від важкої недуги. Так, незадовго до своєї смерті чоловік зліг у лікарню. Організм 83-річного актора не витримав навантаження. 3 серпня його серце остаточно зупинилося. Біля його ліжка були дружина Жаклін і син. “У нього була така потужна енергетика. Марк смішив мене дорогою на знімальний майданчик. Сподіваюся, у мене залишилася хоча б половина його енергії. Дякую тобі за все, друже!” – вшанував пам’ять колеги по проєкту “Breaking Bad” Боб Оденкерк.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я