Який вигляд має Кейт Міддлтон після операції

35
Кейт Міддлтон

10 березня 2024 року Кенсингтонський палац опублікував знімок Кейт Міддлтон у компанії спадкоємців. І, здавалося б, спочатку провідні таблоїди в одну мить підхопили нову фотографію принцеси Уельської. Однак уже незабаром інформаційні агентства повідомили, що в кадрі присутні ознаки цифрової маніпуляції. Про що ж ідеться і чому після публікації чутки про стан здоров’я принцеси лише загострилися, ти дізнаєшся в нашому матеріалі в найближчі кілька хвилин.

Знімок Кейт Міддлтон

Кейт Міддлтон

Новина про те, що Кенсингтонський палац опублікував новий знімок Кейт Міддлтон, очікувано заволоділа увагою як ЗМІ, так і користувачів Мережі. І дивуватися тут нічому. Адже, як ти знаєш, востаннє принцеса Уельська з’являлася в офіційному акаунті своєї родини ще наприкінці грудня 2023 року. А вже незабаром піддані корони мали дізнатися про раптову операцію герцогині на черевній порожнині.

Кейт Міддлтон

Відтоді в Мережі з’явилася шалена кількість найрізноманітніших припущень про те, що ж сталося насправді. Так, деякі коментатори запевняли, що операція пішла не за планом. Інші наполягали на серйозних змінах усередині самої монархії. Треті ж припустили, що Кейт остаточно набридла роль дружини спадкоємця престолу і вона… втекла.

Кейт Міддлтон

Як би там не було, новий знімок присвячувався Дню матері. До речі, саме через це ти можеш спостерігати не лише Кейт, а й її трьох спадкоємців. Так, у кадрі присутні десятирічний Джордж, восьмирічна Шарлотта та п’ятирічний Луї. А ось принц Вільям з якоїсь причини залишився не при справах. Хоча так лише здається на перший погляд. Адже, як зазначається в публікації Кенсингтонського палацу, саме спадкоємець престолу і став автором фотографії.

“Дякую за ваші добрі побажання та постійну підтримку протягом останніх двох місяців. Бажаю всім щасливого Дня матері”, – залишила послання Кейт Міддлтон. Здається, ні до чого не підкопаєшся, чи не так? На жаль, вже незабаром з’ясувалося, що на знімку присутні ознаки цифрової маніпуляції. Принаймні, саме таку заяву зробили низка таблоїдів, які відмовилися розміщувати знімок Кейт Міддлтон з її спадкоємцями.

Читайте також:  Чому Кейт та Вільяма розкритикували за рішення переїхати з Лондона

Фейк чи невдала редакція?

Кейт Міддлтон

Основна причина, на думку редакторів, полягає в положенні лівої руки принцеси Шарлотти. А тому фотографія не відповідає стандартам агентств. Мовляв, дозволяються лише “незначні правки” в певних випадках. Такими, до речі, може стати очищення кадру від пилу, що потрапив на об’єктив камери. Щоправда, Кенсингтонський палац поки що ніяк не прокоментував ситуацію.

Кейт Міддлтон

Важливо врахувати, що опублікований знімок насамперед мав заспокоїти підданих корони і розвіяти будь-які чутки про стан здоров’я Кейт Міддлтон. На жаль, все вийшло рівно навпаки. Так, тепер користувачі Мережі не вгамовуються, розглядаючи кадр мало не під мікроскопом. Ось тільки важливо враховувати, що фотографія була зроблена не професіоналом, а принцом Вільямом.

Згодом її відправили офіційним співробітникам палацу, щоб ті й опублікували її в Instagram. З якоїсь причини тоді і була проведена невелика редакція. Говорячи простими словами, стверджувати, що знімок є фейком, ніяк не можна. Адже така стратегія для Кенсингтонського палацу від самого початку приречена на провал.

Кейт Міддлтон

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я