Яких помилок ми припускаємося, збираючи валізу у відпустку

37
валізи

Збираючись на літній відпочинок, більшість із нас просто відмовляється що-небудь планувати. Справді, планування зазвичай пов’язане з певними зусиллями. Ну а коли підходить пора для відпустки, будь-які зусилля вже здаються надмірними. Але ж ви не хочете зіпсувати всю відпустку через кілька дріб’язкових моментів на кшталт забутого похапцем доньчиного купальника? Саме тому так важливо правильно спланувати свій відпочинок заздалегідь і не допустити найпоширеніших помилок!

Літній відпочинок без зайвих проблем: місія нездійсненна?

“Правило трійці”: чи реально обійтися трьома сумками?

Щодо вибору місця відпочинку та готелю нічого радити не будемо, найімовірніше, ви й так знаєте, куди хочете вирушити. Тому наші поради насамперед стосуються зборів у дорогу. Почнемо ж зі старого доброго “правила трійці”. Звучить воно так: всі ваші речі мають влізти в три сумки.

Перша, масштабна і велика, відправиться в багаж. Друга – маленька і компактна, або вечірній ридикюль, або практична “бананка”. У такій найзручніше носити документи і пластикові картки. Третя – пузата містка пляжна сумка для походів до моря. Досвід показує, що цієї трійці вистачає і сім’ям, і самотнім мандрівницям.

Чи влізе в багаж усе, що потрібно?

Зазвичай найбільше місця в багажі займає взуття та обов’язкова толстовка. Тому краще вдягнути їх на себе. Без толстовки не обійтися навіть біля моря, де ввечері буває дуже холодно. Туфельки та сандалі всяко займуть у багажі менше місця!

Обов’язково продумайте, що саме відправиться в багаж, а що – в ручну поклажу. Із собою рекомендуємо взяти коштовності та пам’ятні прикраси, а також базовий мінімум предметів гігієни на кшталт зубної щітки. Жіночі футболки та майки, до речі, теж належать до числа незамінних речей. Тож хоча б одну запасну футболку теж відправте в ручну поклажу – чисто про всяк випадок!

Читайте також:  Де в Туреччині піщані пляжі? Розбираємо основні курорти

З косметичними засобами все просто – маленькі ємності для них уже давно є в продажу. Тому звична косметика в будь-якій подорожі залишиться з вами. Одягу та взуття можна взяти мінімум, якщо воно якісне. Подорожуєте з дитиною – поставте питання з одягом на особливий контроль. Ну а все інше знайдеться на місці. Як бачите, в сучасному світі цілком можливо подорожувати без нічого. Потрібно лише підійти до справи з розумом!

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я