Том Круз почав віддалятися від церкви

49
Том Круз

Як стало відомо, Том Круз віддаляється від релігії. І, що важливо, відбувається це вже не перший рік. Але що ж могло змінитися? Адже заради саєнтології голлівудський актор двічі розлучився і навіть відмовився від рідної дочки. Подробиці, як завжди, в найближчі кілька хвилин.

Том Круз віддаляється від релігії

Як ти знаєш, ні для кого не секрет, що зірка серії фільмів “Місія нездійсненна” є одним із найвідоміших саєнтологів. Ба більше, через релігію актор навіть двічі розлучився і не раз був близький до того, щоб відмовитися від рідної доньки. Ось тільки все це вже не так актуально, як лише кілька років тому.

Бачиш, сьогодні все частіше говорять про те, що Том Круз віддаляється від релігії. Так, наприклад, ще 2021 року знаменитість називала себе зовсім не саєнтологом, а зіркою кінематографа. І хоч офіційних коментарів на тему віри чоловік не робив, але його вчинки вочевидь говорять багато про що.

Яскравим прикладом можна назвати його перебування у Великій Британії. Через щільний графік зйомок Круз змушений практично постійно перебувати на Туманному Альбіоні протягом останніх трьох років. Однак за весь цей час Том жодного разу не відвідав британську штаб-квартиру саєнтологів. Але що ж могло настільки сильно вплинути на знаменитість? Адже раніше він частенько навідувався до них, прилітаючи на власному вертольоті.

Заради дочки чи нової пасії?

Примітно, але інсайдери розділилися на два табори. Так, одні з них кажуть, що актор втомився від натягнутих стосунків із дочкою. “Він досяг межі. Щось у ньому змінилося. Крім того, незважаючи на те що думками він весь у вірі, серцем він відчуває, що чинить неправильно, пропускаючи дорослішання своєї дитини”, – діляться вони в розмові з журналістами.

Читайте також:  Покійний Папа Римський Бенедикт XVI покладено у базиліці Святого Петра

Інші ж, навпаки, вважають причиною романтичні почуття Круза до Софії Вергари. До слова, з акторкою у чоловіка вже був короткий, але бурхливий роман у 2005 році. І причиною їхнього розриву в той момент стали релігійні розбіжності, адже Софія вихована в католицьких традиціях.

Мабуть, такий варіант цілком можливий. Адже і Вергара, і Круз наразі не перебувають у стосунках. Однак, що важливо, саме саєнтологія є єдиною перешкодою на шляху до серця колумбійської красуні. Та чи справді Том вирішив остаточно покинути лави саєнтологів, покаже час.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я