Які 5 речей потрібно встигнути зробити до Нового року, щоб залучити гроші та удачу

77

До Нового року 2023 року залишився всього місяць. Щоб рік Кролика став успішним для вас, потрібно правильно зустрічати його. Покровитель 2023 року не любить бруду і мотлоху, тому кожному потрібно позбутися цього до кінця грудня.

Експерти кажуть, що перед новим роком треба провести генеральне прибирання, і не одне. Речі вбирають негатив, який здатний зруйнувати все. Щоб стати щасливішим, багатшим, успішнішим у 2023 році, потрібно дотримуватися простих правил, пише Glavred.

Що потрібно викинути з дому до Нового року 2023

Розбиті чашки, тарілки, дзеркала. Це неймовірна негативна енергетика, яка негативно впливає на ваш стан. Розбиті речі в будинку потрібно викинути, щоб це не вплинуло на ваше матеріальне становище. На кухні не можна тримати нічого битого. Обов’язково за тиждень до Нового року постільте нову скатертину та використовуйте лише чисті прилади.

Одягяка захаращує все ваше життя. Речі вбирають усю нашу енергетику, настрій, здоров’я. Якщо ваші шафи забиті старими речами, які ви давно не носите, варто їх негайно позбутися. Речі можна роздати або відправити в контейнер для сміття. Не накопичуйте мотлох у своїй шафі в Новому році, щоб не втратити здоров’я.

В умовах тотальної економії електроенергії у кожному будинку можна знайти свічки. Мало хто знає, але свічки є неймовірним джерелом енергетики людини. Перед Новим роком варто позбавитися напівсгорілих свічок і таких, які вам неприємні. Такі свічки можуть негативно впливати на будинок, що призведе до частих сварок та розчарувань у новому році.

Езотерики також радять усім упорядкувати балкон та антресолі. Порожні пляшки, банки та різний посуд мають бути відправлені на зберігання в інше місце. Мало хто знає, але такі речі крадуть усю вашу удачу та гроші. Щоб у Новий рік 2023 року бажання здійснилися, таких речей потрібно негайно позбутися.

Читайте також:  Чим корисне насіння льону і як його правильно приймати

І останнє, що потрібно зробити перед Новим роком, це викинути непотрібні подарунки. Речі, які вам неприємні, приносять негативні емоції і негатив не повинні бути поруч. Вази, що тріснули, вигорілі картини, магніти, тарілки та речі. Не вступайте у Новий рік із тими речами, які викликають роздратування.

Ваш будинок перед Новим роком має наповнитися затишком, теплом та новою позитивною енергетикою.

.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я