Яке незвичайне прізвисько вигадав Чарльз для Меган Маркл

26

Наразі статус відносин між герцогами Сассекськими та іншими членами королівської родини можна визначити як «все складно». Але такими натягнутими стосунки між ними були не завжди. Про це говорить навіть те, як Чарльз називав Меган Маркл колись. Він придумав для герцогині цікаве прізвисько, яке показувало, з якою повагою майбутній король ставився до своєї невістки. Як же Чарльз називав Меган і які прогнози щодо їхніх подальших відносин, поділився королівський експерт.

Як Чарльз називав Меган Маркл

Королівський експерт Кеті Ніколл працювала над книгою “Нові члени королівської родини”. Нарешті творіння опубліковано. У книзі багато дрібних, але цікавих подробиць про відносини між членами британської королівської родини

Так, Кеті розповіла, що свого часу Чарльз вигадав для Меган Маркл незвичайне прізвисько. Він почав називати свою невістку Вольфрам. Якщо ти не сильний у хімії, то ми все пояснимо. Вольфрам – це хімічний елемент, який відноситься до металів. На вигляд він сріблясто-сірий, на дотик – твердий. Але найголовніша особливість цього металу – його температура плавлення. Для вольфраму вона найвища, якщо порівнювати з іншими металевими елементами. Уловлюєш суть такого порівняння Меган із вольфрамом?

Говорячи про нову книгу, Кеті Ніколл дала кілька коментарів виданню Entertainment Tonight. Так вона розповіла, чому саме Чарльз став так називати герцогиню Сассекську. Майбутнього короля завжди вражала життєва сила Меган, її стійкість, а моментами навіть твердість. Також експерт ділиться, коли саме, на її думку, у Меган з’явилося таке незвичайне прізвисько.

Коли Меган стала Вольфрамом

Одного разу Меган разом із Гаррі, Вільямом та Кейт виступала на форумі Королівського фонду. З усієї четвірки, здається, саме Меган вразила публіку найбільше. Герцогиня дуже старалася і задіяла всі свої вміння, які здобула завдяки акторській кар’єрі. Герцогиня виступила чудово, їй вдалося донести слухачам саме те, що вона хотіла. Звичайно, Вільям і Кейт теж голосно заявили про себе. Вони показали, що можуть бути не просто окрасою королівської сім’ї, а справжніми діячами. Щоправда, Меган, на думку багатьох, затьмарила тоді Кембриджів своєю впевненістю, ораторською майстерністю та щирістю.

Читайте також:  Чому Дрю Беррімор не дарує своїм дітям подарунки на Різдво

Саме після того форуму всі й зрозуміли, що «Меган може бути дуже вражаючою, дуже впевненою в собі та дуже здатною»вважає королівський експерт. Варто також зазначити, що це було чотири роки тому.

А що зараз?

Шанувальникам королівської сім’ї цікаво, чи досі збереглося це прізвисько для Меган. На жаль, цього королівський фахівець не знає. Але є припущення, що після розлад у сім’їКоли Гаррі та Меган склали свої повноваження, Чарльз перестав так високо оцінювати таланти невістки.

Може, колись настане момент примирення і Чарльз згадає, яким прізвиськом він іменував герцогиню. Проблиски надії на те, що Сассекс та інші члени королівської родини подолають свої розбіжності, були. Кажуть, що Гаррі та Меган просили аудієнцію у Чарльза. Але чи відбулася розмова? Сассекс досить скоро після відходу Єлизавети II поїхали назад до Штатів.

Час покаже, чи домовилися вони про щось із Чарльзом, Вільямом та Кейт.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я
Введіть символи зображені вище :