Як зараз виглядає 77-річна дружина Курта Рассела Голді Хоун

126

Якось сиділи в сімейному колі і зайшла розмова про найміцніші сімейні пари знаменитостей. Відразу ж старше покоління згадало про Курта Рассела і Голді Хоун. Ця пара разом вже майже 40 років, що є рідкістю для Голлівуду. Адже завжди всі зустрічаються, одружуються, а потім шокують публіку новинами про розлучення. Це історія зовсім не про Курта та Голді. 77-річна Хоун досі для свого чоловіка та сама. І хоч офіційно вони свої стосунки не узаконили, це не заважає парі бути щасливими у цивільному шлюбі. Нещодавно Голді з’явилася на червоній доріжці разом із своєю дочкою Кейт Хадсон. Дружина Курта Рассела зараз здатна захоплювати, і ми готові це довести.

Як Голді Хоун захопила фанатів своїм рідкісним виходом у світ

Останнім часом Голді Хоун рідко з’являється на публіці. Рідко але мітко! Нещодавно американська актриса відвідала прем’єру фільму «Дістати ножі: Скляна цибулина», де знімалася її дочка Кейт Хадсон. Прем’єра відбулася у Музеї Американської кіноакадемії. Голді Хоун позувала перед фотографами як одна, так і з дочкою та зятем.

77-річна зірка виглядала чудово. Перше, на що звертаєш увагу, — це навіть не її зовнішній вигляд, вбрання, зачіска, макіяж, а те, якою життєрадісною виглядає актриса. Вона широко посміхається, іноді навіть корчить пики. Позитивна людина. Може, саме тому у своєму віці Голді не схожа на похмуру бабусю, якій все байдуже.

Звісно, ​​після сліпучої посмішки Голді Хоун фанати звернули увагу на її образ. Акторка зробила високу зачіску, макіяж, у якому поставила акцент на очі. Вбрання актриси теж грало їй на руку. Голді з’явилася на прем’єрі у трендових речах: чорних штанах з розрізами та атласною блузкою того ж кольору. Але найяскравішими елементами образу стали подовжений жакет зі срібною вишивкою та гостроносі чоботи.

Читайте також:  Як виглядає дочка Мілли Йовович, яка зірвала овації на Тижні моди у Парижі

Кейт Хадсон, дочка актриси, безумовно, виглядала не менш яскраво. Але навіть молода Кейт не затьмарила маму, яка позувала поруч.

Голді Хоун та Курт Рассел

Голді Хоун побудувала чудову кінокар’єру. Вона знімалася в таких картинах, як «Клуб перших дружин», «За бортом», «Брудна гра», «Пташка на дроті» та багатьох інших. Але не менш успішним досягненням актриси можна назвати її особисте життя. Майже 40 років разом із красенем Куртом Расселом!

Їхні стосунки зав’язалися на знімальному майданчику. Вони пройшли випробування на міцність – насамперед часом. Але Голді та Курт довели, що їхні почуття не швидкоплинне явище. Зараз союз Рассела і Хоун один із найміцніших у Голлівуді. Цікаво, що коли актори познайомилися, вони твердо знали, що не хочуть пов’язувати своє життя з людиною тієї ж професії. Як бачимо, нічого точно знати не можна.

Разом із Куртом Голді виховала дітей від свого першого шлюбу – Олівера та Кейт. Загальна дитина у цієї міцної пари також є. Його звуть Вайатт. Він теж пішов стопами батьків.

Пара надихає, чи не так? А що ти думаєш про їхні стосунки?

.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я
Введіть символи зображені вище :