Як залучити гроші: перевірені способи, які знають лише багаті

61

Психологія бідних і багатих має низку кардинальних відмінностей. Полягають вони не лише у відношенні до грошей, а й у поглядах на життя загалом. І це пояснює, чому в результаті багаті багатіють, а бідні, як би не намагалися, знову опиняються у кредитах та боргах.

Заможна людина ділиться

Проте не всім поспіль. А тільки тим, що в нього є удосталь. Він не порушуватиме енергетичні закони, віддаючи все, що має (або навіть більше), зазначає Marie Claire. Психологія достатку – це “я хочу і можу ділитися, я віддам, тому що у мене є така можливість”. А психологія бідності — «найменше». Вихідні матеріальні дані можуть бути при цьому однаковими, але мислячим «бідно» мало зараз і мало завжди. Адже поділитися не завжди означає зазнати матеріальних втрат, яких так бояться скупі.

Даруйте те, що у вас удосталь: час, досвід, зв’язки. Допомагайте турботою, підтримкою та любов’ю. Коли ви щедрі – ви не біднішаєте.

Багаті щиро вдячні за те, що вони вже мають

І Всесвіт продовжує їх обдаровувати, бо вони правильно ведуть із нею діалог. Серйозно: ось уявіть, що Всесвіт це ви. Чи приємно було б отримувати у відповідь на ваші дари, підказки, нові можливості виключно похмуру реакцію? Нарікання, претензії та застереження: дякую, звичайно, але зарплата могла б бути і побільше… Вічно незадоволеним не щастить на казки та дива.

Багатство не женеться за ними, бо їх не задовольнити. До того ж, такі люди токсичні: своїм невдоволенням вони морально пригнічують тих, хто, на їхню думку, їм недодає. Знецінюють чужі зусилля та щирі пориви, вбивають бажання щось пропонувати. У їхньому світі пропозиція ніколи не перевищить попит, тому вона просто сходить нанівець.

Читайте також:  Всього одне слово, яке здатне зруйнувати будь-які стосунки

Заможні обирають найкраще, що можуть дозволити собі

Такі люди відчувають своє внутрішнє декларація про це. А отже, вміють у всьому бачити та оцінювати можливості! І тому навіть у кризовій ситуації — а у багатих вони трапляються так само, як у решти — вони не знижують планку. А ось бідні погоджуються на будь-який мінімум, аби тільки був. Вони не відчувають своєї самоцінності та права на щось більше. Живуть за принципом «краще ворог хорошого». Ними правлять стереотипи, що обмежують, і установки в дусі «багато хочеш — мало отримаєш».

Як правило, ця історія — родом з дитинства: батьки не можуть реалізувати бажання дітей і, щоб не відчувати свою неспроможність, йдуть легким шляхом — дають дитині зрозуміти, що неправильно, погано і соромно бажати багато чого і просити про свої бажання.

Це так ґрунтовно входить у підсвідомість багатьох, що, навіть здобувши самостійність, вони продовжують на собі заощаджувати. Їм так само соромно за свої бажання, і вони відмовляють бажанням у праві на існування.

Багаті вміють насолоджуватися

Так, отримувати задоволення треба вміти! Помилково вважати, що для реалізації бажань потрібно сильніше напружуватися і більше працювати, не даючи собі відпочинку та права розслабитися. Стан спокою не повинен викликати почуття провини, тривогу та паніку. «Ось зароблю, тоді й відпочину» — дуже підступний сценарій. Він не дає зупинитися, зрозуміти, що «тоді» вже настало, що не треба забивати кожну секунду новими завданнями. І навіть організм починає бунтувати.

Підсвідомість не розуміє, чого ради намагатися, якщо заохочення за зусилля все немає і немає, і включає внутрішній опір, саботаж, проблеми зі здоров’ям — і дедалі більшу паніку і знову провину.

Читайте також:  5 найчастіших помилок під час оренди автомобіля. Перевірте, чи не робите ви їх!

А всього потрібно дозволити собі зухвалість подбати про себе і про свій ресурс, необхідний для виконання подальших завдань, — отримати нічим не затьмарене задоволення!

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я