Як вибрати свій перший автомобіль

40
Як вибрати свій перший автомобіль

Після отримання прав водія, кожен новоспечений водій серйозно замислюється над тим як правильно вибрати свій перший автомобіль і на що потрібно робити акцент при його виборі. Добре, якщо є серед родичів або друзів досвідчені автомобілісти, які можуть дати слушну пораду, але якщо таких немає, відповідь на питання як вибрати автомобіль, ви знайдете в цій статті.

Перше, на що потрібно звертати увагу при виборі першого автомобіля, це його вік. Чим старіша машина, тим відповідно вона дешевша. Недоліком вибору старого автомобіля є його ненадійність і висока частота поломки, а також низький рівень безпеки, але стару та недорогу машину не страшно подряпати. Крім цього, чим вище вік автомобіля, тим складніше його продати за прийнятною ціною, якщо не йдеться про ексклюзивні раритетні моделі.

Другим важливим чинником є тип коробки. Незважаючи на те, що затятих прихильників вистачає як у автоматичної, так і у механічної версії, новачкові для повноцінного навчання їзді краще купувати автомобіль з механічною коробкою.

Важливими є й габарити першого автомобіля. Чим більший автомобіль, тим важче контролювати ситуацію, перебуваючи в щільному автомобільному потоці, до того ж у автомобіля з більшими габаритами більше сліпих зон.

Керуючись при виборі наведеними вище рекомендаціями, вам буде значно легше зрозуміти як вибрати автомобіль і при цьому не пошкодувати про свій вибір.

Читайте також:  Нова сила ракетопланів — розповідаємо про інноваційну розробку

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я