Як принц Гаррі натякнув на «фальшивий» шлюб Вільяма та Кейт Міддлтон

55

Гаррі і Меган так хотіли втекти від настирливої ​​уваги преси, але інтересу до них навіть після виходу з королівської родини навряд чи поменшало. Особливо зараз, коли всі обговорюють спільний витвір Сассексів та платформи Netflix — документальний серіал «Гаррі та Меган». Вже у перших трьох серіях королівські оглядачі побачили багато критичних натяків у бік королівської родини. Але найбільше публіку зачепило те, як принц Гаррі ненароком натякнув на «фальшивий» шлюб свого старшого брата і Кейт Міддлтон.

Документальний серіал «Гаррі та Меган» та неоднозначні натяки герцогів Сассекських

Як пояснили самі Сассекси в серіалі, їхня ідея та місія полягала в тому, щоб особисто розповісти свою історію — без перекручування, які так люблять у британських (та й не лише) таблоїдах. Багато уваги подружжя приділило початку своєї історії: знайомству, першим побаченням і тому, як у них з’явилися почуття одне до одного.

Принц Гаррі у своєму оповіданні зробив акцент на тому, який тиск у королівській родині зазнають чоловіки. Рано чи пізно для кожного представника сім’ї приходить момент, коли пора б вже мати сім’ю. Тоді й починається найцікавіше. Укласти шлюб із любові — велике щастя. Адже для Віндзорів, як натякнув Гаррі, важливіше те, чи відповідає твій партнер нікому королівському шаблону.

Удар по Вільяму та Чарльзу?

Багато слів Гаррі сприйняли як удар по його старшому братові Вільяму, а також по батькові Чарльзу. Гаррі підкреслив, що йому якраз вдалося одружитися з кохання. Адже він син своєї матері. Діана у більшості своїх важливих рішень керувалася саме серцем та своїми внутрішніми відчуттями. Гаррі, за його словами, такий самий.

Конкретно принц не називав членів своєї сім’ї, які уклали шлюб, користуючись доказами розуму, а не власними почуттями. Але в словах Гаррі побачили натяк насамперед на свого батька, який, як багато хто вважає, не любив Діану Спенсер. Вона просто ідеально підходила до шаблону.

Читайте також:  Яку сумну правду про Гаррі та Меган розповів експерт з мови тіла

Королівські оглядачі зазначають, що таким чином Гаррі натякнув і свого брата Вільяма, який одружився з Кейт Міддлтон і зробив це теж не з любові. Можливо, Вільям керувався тим, що Кейт чудово впишеться у сім’ю.

«Говорити, що король і принц Уельський не люблять своїх дружин і одружилися з ними лише тому, що вони підходять під шаблон, просто неправда. Я не думаю, що це було особливо необхідно», – заявив після виходу перших трьох серій документалки королівський біограф Роберт Джобсон. Інший оглядач також додав, що звинувачувати Вільяма у дотриманні шаблонів несправедливоадже Кейт насправді не вписувалася спочатку до королівської родини, бо була із середнього класу.

Однак на захист Гаррі хочеться сказати, що його слова могли бути сприйняті не так, як він хотів би. Принц більше говорив саме про себе і про те, як йому пощастило зустріти Меган. «На мій погляд, я закохався в неї [Меган] по вуха, бо моє серце говорило мені, що вона була тією, з ким я проведу решту свого життя. Потім, коли я дізнався ще більше, моя голова сказала мені: “Ну, вона також абсолютно ідеальна для цієї ролі”».

На Меган накинулися після порівняння королівських родичів із вовками

У серіалі Меган неодноразово зазначала, що їй було досить складно вписуватись у королівську родину, слідувати протоколу. Вона багато чого просто не знала і гуглила: як зробити реверанс, як помахати рукою, що краще надіти на захід тощо. Навіть гімн Великобританії герцогиня навчала відео в Ютубі.

Коментуючи своє перебування в королівській родині, Меган використала цікаву фразу, яка відразу викликала скандал. «Мене не кидали вовкам, мене їм згодовували», – випалила Меган у трейлері до серіалу. Звісно, ​​це одразу сприйняли як нову нападку на членів королівської родини. Порівняти королівських родичів із вовками – як таке можливо?

Читайте також:  Ірина Шейк та Бредлі Купер хочуть завести другу дитину

Але у перших трьох серіях найбільше негативу Меган висловлювала не з приводу членів сім’ї, а з приводу британської преси, яка не давала обраниці Гаррі проходу Про Кейт Міддлтон, принца Вільяма та інших родичів чоловіка герцогиня відгукувалася позитивно.

Проте, як розповіли у Daily Mail, у королівській родині новий серіал сприйняли негативно. Хоча, наприклад, Вільям його не дивився і не збирається. Вільям не збирається це дивитися. Він також попросив своїх друзів та приятелів не влаштовувати скандал і ніяк не реагувати на всі шпильки на його адресу, які можуть пролунати з вуст Меган чи Гаррі».– Заявили у виданні.

Але, може, членам королівської сім’ї все ж таки краще було б послухати самим, що говорили Сассекси, а не червоніти від гніву, коли до них доходять уривки фраз із серіалу, вирвані з контексту?

.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я