Як отримати дрова, не заплативши за них жодного цента? Рішення є!

32

Як заощадити значну суму грошей на опалення приватного будинку? Це можливо, тому що, отримавши спеціальний дозвіл, можна вирушити до лісу, що належить державі, і безкоштовно заготовити дрова на зиму. Житель Коцен Валмієрського краю Маріс Пауліньш перевірив це і розповів про свій досвід у передачі 360TV Ziņneši.

“Минулого року першою метою було заощадити”, – розповів Пауліньш, який підтвердив, що йому вдалося заощадити досить значну суму. “Звичайно! З лишком! Зекономив як мінімум 1000 євро”.

Маріс збирає дрова вечорами після роботи, доки не привезе додому 18 кубів. Єдиними витратами у такому разі є паливо та купівля пили. Потрібно пам’ятати, що просто вирушити в ліс і збирати дрова на зиму не можна. Це можна робити лише з дозволу.

До лісу може йти той, хто першим подає заявку, сортування за соціально-економічним принципом немає. Якщо першим подає заявку хтось, для кого гроші не проблема, а просто хоче безкоштовні дрова, то перевага буде у нього, а не у біднішої людини, яка подала заявку трохи пізніше. Кожного наступного до лісу пускають лише після того, як попередній оголосив про завершення робіт. Кожному, хто подав заявку, надається термін – три місяці. Також кожен, хто одержав дозвіл, отримує інструкції про те, що можна, а що не можна збирати. Минулого року дозволи було видано майже 4000 осіб, але заявок було набагато більше.

Latvijas Valsts meži припускає, що наступного року для збирання порубкових залишків буде доступно більше місць. Причина – щоб зупинити восьмизубого ялинового короїда, необхідно вирубати ділянки, що загрожують.

Читайте також:  Скільки днів додаткової відпустки належить батькам?

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я