Як модель, повністю згенерована ШІ, підкорює людей по всьому світу

188
Мілла Софія

Зізнайся, чи могла ти якихось 10 років тому уявити, що вже скоро почнеться ера штучних моделей? Так, тобі не здалося. Адже сьогодні мова зайде саме про одну з таких дівчат, яка насправді ніколи не існувала. Ім’я їй Мілла Софія.

Мілла Софія

На перший погляд Мілла Софія – це звичайна 19-річна дівчина з Гельсінкі, Фінляндія. Вона юна, вродлива і просто так і вабить поглядом. Завдяки своїй зовнішності вона змогла стати моделлю. І, що вже гріха таїти, вельми успішною. Так, наприклад, загалом у неї понад двісті тисяч підписників у соціальних мережах. При цьому багато шанувальників красуні не соромляться писати їй компліменти під багатьма фотографіями.

Мілла Софія

Ось тільки насправді Мілла ніколи не існувала. Усі її зображення, що ти побачиш у нашому матеріалі, – згенеровані штучним інтелектом. Варто зазначити, що автори не приховують цього. Зовсім навпаки, про це зазначено в кожному профілі моделі, для того щоб уникнути непорозумінь. На жаль, це ніяк не заважає фанатам писати їй сотні зізнань у коханні.

Що цікаво, Мілла Софія існує приблизно з кінця листопада 2022 року. Як бачиш, її автори змогли в досить короткий термін набрати чималу кількість підписників. Але, звичайно ж, головну роль тут зіграли досить гарячі знімки, зроблені в різних локаціях за допомогою нейромережі.

Мілла Софія

Страшна реальність чи нудотне майбутнє?

Примітно, що у Софії є не тільки акаунти в соціальних мережах, а й навіть власний сайт. Так, в описі дівчина зізнається, що хоче підкорити сферу моди. “Як модель я привношу неперевершений і футуристичний погляд на сферу стилю. Чи то подіум, чи цифровий ландшафт – моя пристрасть полягає в демонстрації останніх трендів і розширенні кордонів в індустрії моди, що постійно розвивається”.

Читайте також:  Lumier від Google для створення відео

Мілла Софія

Здавалося б, можливо, саме за такими штучними моделями і майбутнє сфери моди? Адже Мілла далеко не перший персонаж, вигаданий з нуля, який стрімко набирає кількість шанувальників. Однак, мабуть, про це ще рано говорити з упевненістю. І на те є серйозна причина.

Як ти вже напевно можеш здогадатися, акаунти Софії всього лише виконують роль реклами. Так, публікуючи гарячі фотографії, дівчина приваблює все нових і нових підписників. І, звичайно ж, чим їх більше, тим краще для її авторів. Адже в результаті в останніх з’явиться можливість заробляти на рекламній інтеграції з відомими брендами. Тож не слід сприймати Міллу настільки серйозно. Принаймні, поки вона не почала захоплювати світ.

Мілла Софія

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я