Як Ірина Шейк натякнула на можливе возз’єднання з Бредлі Купером

17

Коли у 2019 році Бредлі Купер та Ірина Шейк розлучилися, у шанувальників теплилася надія, що у результаті все обернеться возз’єднанням пари, як, наприклад, у Джей Ло та Бена Аффлека. Ірина і Бредлі мають дочку Лею, і завдяки їй після розставання знаменитості не розірвали всі зв’язки остаточно. Шейк і Купер часто бачаться, гуляють із донькою, а буває, що проводять час і без неї. Але донедавна натяків на почуття, що знову спалахнули, між ними не було. Невже щось змінилося? Вірити чи ні в возз’єднання Ірини Шейк та Бредлі Куперанам дадуть відповіді факти.

Возз’єднання Ірини Шейк та Бредлі Купера: чутки чи реальність

Про те, що актор та модель можуть знову бути разом, у пресі заговорили ще влітку. Але звідки такі висновки? Так, Ірину та Бредлі частенько бачили разом. Але їхнє спілкування зав’язувалося в основному на тому, що у них є спільна дитина.

Показовий факт у цій темі — ні Ірина, ні Бредлі після розставання так і не з’явилися нових серйозних відносин. Це дає шанувальникам можливість припускати, що знаменитості ще не охолонули один до одного. Їх пов’язує дочка, їх пов’язують ті щасливі моменти, що вони пережили разом.

Під час зустрічей, прогулянок з дочкою папараці раз у раз встигали вловити момент, як Ірина та Бредлі то за руки візьмуться, то обіймуться. Можливо, інсайдери мають рацію, коли пророкують колишній парі «новий початок»?

Жест, яким Шейк так і натякає на возз’єднання

Нещодавно папараці знову засікли Бредлі Купера та Ірину Шейк разом. Вони прогулювалися Нью-Йорком і цього разу були без дочки. Знаменитості разом гуляли із собаками. Кадри «побачення» вже поширилися по Мережі. Кажу «побачення», бо збоку це справді було схоже на те.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від @irinashaykruss

Про те, що Ірині та Бредлі було комфортно і приємно проводити час разом, говорило все: починаючи від їхнього розслабленого вбрання до теплих дотиків. Так, на фото потрапив момент, як Бредлі прийняв свою колишню ззаду, а вона в цей час поклала руку на його п’яту точку. Шанувальники тріумфують: між Шейк і Купером явно щось більше, ніж дружнє спілкування колишніх партнерів.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від ✨THE WEBNEWS (@the_webnews)

У Мережі вже активно обговорюють те, у що може вилитися таке спілкування колишніх. А інсайдери своїми розповідями ще й підливають олії у вогонь.

Читайте також:  Чи правда, що у 58-річного Бреда Пітта роман із 31-річною Емілі Ратаковськи

«Після розставання вони не мали серйозних романів, вони обидва мріють завести ще одну дитину. Це не Бенніфер 2.0, це просто: “А чому б і ні?” Вони все одно багато часу проводять один з одним через доньку і вважають, що, можливо, настав час нарешті по-справжньому розсудливим».– кажуть люди з оточення Шейк та Купера.

А ти віриш, що зірки можуть відновити стосунки?

.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я