Як довше зберегти волосся чистим і свіжим: 7 секретів

17

Щоб пасма залишалися чистими якомога довше, варто дотримуватись кількох рекомендацій.

Правильно користуйтесь шампунем

Здавалося б, що може бути простішим: видавив вміст флакона на голову, спінив і готовий. Але немає!

По-перше, на прикореневу зону засіб потрібно наносити руками, а не видавлювати вміст флакона прямо на голову.

По-друге, робити це краще двічі. У перший захід шампунь видаляє бруд і засоби для укладання. У другій – вирішує гігієнічні завдання.

Доза шампуню має бути невеликою, але достатньою. Якщо ж у вас концентрований шампунь (це має бути вказано на упаковці), то кошти будуть потрібні ще менше.

Не використовуйте шампуні, що постійно зволожують.

Якщо ви використовуєте зволожуючі шампуні на постійній основі, будьте готові до того, що голову доведеться мити частіше.

Такі шампуні дуже концентровані.

Придивіться до засобів для жирного волосся

Якщо у вас жирна шкіра голови, то віддавайте перевагу виключно спеціалізованим засобам. Тільки вони допоможуть максимально на довгий термін надати волоссю відчуття свіжості.

Цей ефект досягається за рахунок того, що pH у цих засобів дещо вище, ніж у шампунів для нормального або сухого волосся.

Це необхідно, щоб легко “розчинити” надлишок сала зі шкіри голови.

Добре, якщо у складі шампуню фігуруватимуть протизапальні та протисвербіжні інгредієнти (мова про селен, цинк, ментолі), а також компоненти, які відповідають за відлущування ороговілих клітин шкіри голови.

Використовуйте засоби догляду за волоссям у правильному порядку

Недарма у кожного із засобів для волосся своє особливе призначення. У шампуню – це прочинення лусочок, які покривають волосся зовні. У кондиціонера заповнення цих лусочок і утворення на волоссі рівної плівки. У маски – це догляд за волоссям.

Читайте також:  Штарк-Ватцінгер закликає внести поправки до Основного закону

Як думаєте, в який момент цей самий сеанс “терапії” має статися? Правильно, після того, як лусочки волосся будуть відкриті – тобто після того, як ви змиєте шампунь. Тому порядок має бути таким: шампунь, маска, бальзам.

Після нього при бажанні на підсушене рушником волосся можна нанести незмивний кондиціонер та/або олію для волосся.

До речі, щодо олії. Не обтяжує волосся тільки сухі олії, до складу яких входять сучасні високоякісні силікони.

Добре промивайте волосся

Цілком ймовірно, це не волосся швидко забруднюється, а ви недостатньо добре їх промиваєте. Змивати шампунь, бальзам або маску варто не менше двох-трьох хвилин, щоб позбутися надлишок стайлінгових засобів, що забруднюють волосся, а також до кінця “вимити” миючі засоби.

Акуратно використовуйте сухі шампуні

Шанувальники сухого шампуню знають, що результат від улюбленого засобу їх порадує, якщо при використанні засобу вони суворо дотримуватимуться інструкції. Зазвичай виробник вказує, з якої відстані потрібно наносити саме його продукт, як довго витримувати засіб на волоссі, скільки вичісувати.

При використанні сухого шампуню не переборщити. Більше в цьому випадку – не краще.

Рідше розчісуйте волосся

Не дивуйтесь. Часте розчісування також сприяє швидкому забруднення волосся. Намагайтеся брати гребінець до рук якомога рідше і зробіть вибір на користь гребеня.

Масажні та круглі гребінці лише стимулюють вироблення шкірного сала.

Також важливо періодично очищати гребінець. Вручну це потрібно робити щодня (видаляти волосся, що залишилося в зубчиках), а за допомогою мильного розчину з крапелькою спирту – хоча б раз на місяць.

.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я