Як Чарльз нагородив людину, яка пішла проти Меган Маркл

37

У скандальної герцогині Меган Маркл вистачає недоброзичливців. Коли Мег ще жила у палаці з принцом Гаррі до переїзду до Штатів, на неї надходили скарги від персоналу. Герцогиня нібито поводилася зневажливо, дивилася на персонал зверхньо. Зараз пресу зацікавив один цікавий момент, після якого багато хто зробив висновок, що король Чарльз помстився Меган Маркл за її витівки та ставлення до персоналу. Замішаний тут королівський помічник, який свого часу обізвав герцогиню хуліганкою.

Як Чарльз помстився Меган Маркл за її поведінку у палаці

Незважаючи на свята, робота в Букінгемському палаці вирує. Чарльз, що зійшов на престол після відходу Єлизавети II, активно виконує свої обов’язки. Як стало відомо, найближчим часом король вручить особливу нагороду одному з колишніх королівських помічників. Мова про Джейсона Кнауфа, який багато років працював на членів королівської родини.

Відразу Джейсон допомагав Гаррі та Меган, а пізніше перейшов до Вільяма та Кейт. Свою кар’єру він завершив у 2021 році у статусі виконавчого директора Королівського фонду герцогів Кембриджських (зараз принца та принцеси Уельських). Шанувальникам королівської родини Джейсон Кнауф запам’ятався насамперед тим, що якось він назвав Меган Маркл хуліганкою. Крім того, він висловлював принцу Вільяму свої побоювання щодо поведінки герцогині Сассекської з персоналом.

Зараз, коли король вирішив після цього нагородити Кнауфа, публіка запідозрила у цьому щось особливе. Подейкують, що таким чином король спеціально вирішив виділити Джейсона Кнауфа, щоб зайвий раз зачепити свою невістку Меган.

Чарльз удостоє Кнауфа звання лейтенанта Королівського Вікторіанського ордену. Це почесна відзнака, яку отримують тільки ті, хто має особливі заслуги перед королівською родиною. У пресі вважають, що Чарльз, зазначивши Кнауфа, ще раз наголосить, що він солідарний з його думкою з приводу Меган Маркл.

Читайте також:  Чому мова Меган Маркл на саміті для молоді рознесли в пух і порох

Що Джейсон Кнауф говорив про Меган

У 2018 році Джейсон Кнауф виконував обов’язки секретаря Гаррі та Меган зі зв’язків із громадськістю. Одного разу королівський помічник поділився своїми переживаннями щодо поведінки Меган із секретарем Вільяма та Кейт. У своєму листі Кнауф тонко натякав на те, що герцогиня поводиться неналежно. За словами Джейсона, свої побоювання він озвучив лише заради того, щоб уберегти Букінгемський палац.

Конкретно Кнауф мав претензії до того, що Меган нібито зривається на персоналі, коли в неї поганий настрій. Крім того, звучало і те, що герцогиня залякує молодший персонал. «Я дуже стурбований тим, що герцогиня змогла залякати двох помічників удома. Меган завжди хоче бути у центрі уваги, але й у її полі зору завжди хтось є»— казав Кнауф.

Звичайно, Гаррі і Меган заперечували. Подейкують також, що герцог Сассекський намагався умовити Джейсона Кнауфа відмовитися від своїх слів щодо Мегана. Але це ще не все. Також тут замішана історія з опублікованим листом. Яке герцогиня писала своєму батькові Томасу Марклу.

Кнауф стверджує, що Меган зовсім не була проти того, щоб лист потрапив до преси. Більше того, вона просила Джейсона Кнауфа, за його словами, підкоригувати деякі фрагменти листа, щоб вона змогла постати перед британськими підданими у вигіднішому світлі. Залізних доказів із цього приводу немає. Є лише слово Кнауфа проти слова герцогів Сассекських.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я