“Я підтримую Трампа, але не його тарифи”

7

Все більше і більше партнерів Трампа в партії піддаються критиці його тарифної політики, серед яких сенатор республіканця Ранда Павла з Кентуккі. Ілон Маск назвав головним пробкою Трампа Пітера Наварро, архітектором його тарифної політики, “дебілу”, який “дурний, ніж мішок з цегли”.

На сьогоднішній день спеціальні тарифи в США застосовуються до багатьох країн, включаючи країни ЄС, він згадує tagesschau.de. Немає ознак того, що уряд США може змінити свій суперечливий курс. Але навіть серед республіканців зростає критик Трамп. “Я підтримую Дональда Трампа, але не підтримую його тарифи”-Зає сенатор-реппубліканський Ранд Пол з Кентукки. Він запевняє, що буде битися.

За даними Lithvt, Китай помилився, коли він відповів на останні додаткові збори в США на суму 34% від 34%. Трамп вважає, що зараз Пекін укладе угоду зі Сполученими Штатами. Як і Південна Корея та Японія, дві інші великі економіки Східної Азії, які насправді вже розпочали нові переговори щодо тарифів з Вашингтоном.

Чи підтримує тарифи автотвори?

Майже 70 країн вже повідомили про Білий дім, стверджує Лівітт. Глави їхніх штатів негайно сидять на літаку та полетить у Вашингтон, щоб укладати нові торгові угоди.

Навіть у найближчому середовищі Трампа є суперечності. Фото: aussiedlerbote.de

Хід адміністрації Трампа все ще є справедливим вітром з абсолютно несподіваних сторін. Наприклад, Шон Фейн, голова Об'єднаної профспілки працівників автомобільної промисловості (UAW), об'єднавши працівників автомобільної промисловості, вважає, що додаткові тарифи на автомобілі хороші.

“Загальні протекціоністські тарифи майже на все є необачними”– сказав Фейн. Але в автомобільній промисловості політики були неактивними протягом 30 років, все більше і більше робочих місць мігрували за кордон. Можливо, це можна змінити за допомогою 25 -відсоткових тарифів на автомобілі.

Читайте також:  Зірки Голлівуду написали відкритого листа Байдену

Критика звучить з власних рядів

Попереджувальні слова все більше звучать із ділового світу – наприклад, З голови великого банку JP Morgan Jamie Diamnякий стурбований зростанням інфляції та уповільнення зростання.

І навіть у найближчому середовищі Трампа є суперечності.

“На мою думку, і Європа, і США повинні в ідеалі перейти до ситуації з нульовими тарифами”– – сказав Ілон Муск. Він, як і ніхто інший, означає трансатлантичну зону вільної торгівлі. Крім того, Маск назвав головним представником торгівлі Трампа Пітера Наварро, архітектором його тарифної політики, “дебілу”, який “більш тупий, ніж мішок з цегли”.

Прес -секретар Трампа посміхається, витягуючи суперечку: є хлопчики, хлопці, вони повинні продовжувати публічно бити один одного. Ніколи до того, як уряд США не був таким прозорим.

“Ви всі повинні бути дуже вдячні за те, що у нас є найбільш прозорий уряд в історії”.– вона стверджує.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я