“Я ненавиджу себе за це”. Гаррі та Меган розповіли про втрату дитини

64

Герцоги Сассекські неодноразово негативно коментували своє спільне перебування у королівському палаці. Але найстрашніша річ трапилася з подружжям відразу після того, як вони переїхали до США. Меган Маркл втратила дитину, і це стало великим ударом для неї і Гаррі. Про це герцогиня відверто розповіла у продовженні документального серіалу, що вийшов на платформі Netflix.

Меган Маркл втратила дитину

На платформі Netflix вже з’явилося продовження документального серіалу Гаррі і Меган. У ньому герцоги Сассекські відверті, ділячись історією своїх відносина також тим, як їхнє життя (а особливо Меган) змінилося після того, як у пресі дізналися, що вони зустрічаються.

У новому епізоді подружжя торкнулося болючої теми — розповіло про те, як 2020 року у Меган стався викидень. Для герцогині цей період був темним. Вона дуже переймалася стосунками зі своїм батьком Томасом Марклом. Все загострилося, коли у виданні Associated Newspapers опублікували фрагменти листа, який вона адресувала своєму татові.

Меган не могла повірити, що її батько здатний на таке: робити для преси постановочні знімки, підігрівати чутки, ділитися особистою інформацією про дочку і навіть брехати Був момент ще перед весіллям із Гаррі, коли Меган хотіла все з’ясувати у Томаса, дзвонила багато разів, але у відповідь отримувала тишу. Герцогиня губилася у здогадах.

У темний період, коли Меган втратила дитину, вона судилася з виданням Associated Newspapers — все про той же злощасний лист. Дружина принца Гаррі постійно нервувала, погано спала. Її ментальне здоров’я було на межі. Про це важко говорити, але герцогиня зізналася, що її навіть відвідували суїцидальні думки. У світлі цього у Меган і стався викидень.

Переїзд до Америки з Гаррі мав стати порятунком. Але він сильно затьмарився. «Першого ранку, коли ми прокинулися в нашому новому будинку, у мене стався викидень»– Поділилася Меган Маркл.

Читайте також:  Принц Гаррі вважає, що в сім'ї навмисно виставляють їх із Меган «лиходіями»

Як Гаррі прокоментував нещастя

Герцогам досі важко згадувати про втрату дитини. Але минуло вже понад два роки, тож рани хоч трохи затяглися. Принц Гаррі вважає, що головний винуватець того, що сталося, — преса. Він наголосив, що, на його думку, Меган втратила дитину саме через те, що зробила преса. Вважаємо, що Гаррі не мав на увазі саме випадок із публікацією листа, а загалом зазначав переслідування ЗМІ.

«Тепер ми точно знаємо, що викидень був спричинений цим? Звичайно, ні”— сказав принц у серіалі. Тобто повністю перекладати вину на пресу він не став.

Зараз Гаррі соромиться того, що свого часу не зміг повною мірою допомогти своїй дружині. «Я був спустошений. Я знав, що вона боролася. Ми обидва боролися, але я ніколи не думав, що це дійде до такої стадії., – зізнався принц. Гаррі підкреслив, що багато в чому йому заважало виховання, яке він отримав у королівській родині. Там важливіша твоя роль при дворі, ніж особисті стосунки з близькими.

«Я ставився до цього як до “інституційного Гаррі”, а не як до “чоловіка Гаррі”. І те, що оволоділо моїми почуттями, було моєю королівською роллю. Мене вчили більше турбуватися про те, що люди подумають. Озираючись зараз назад, я ненавиджу себе за це»— ділиться Гаррі. Зараз принц докоряє собі за те, що не зміг дати Меган максимум підтримкиКоли вона її потребувала.

Через рік після викидня Меган народила Лілібет. Здається, зараз у родині Сассекс набагато більше гармонії та спокою. Хоча преса не втрачає моменту кольнути Гаррі та Меган досі.

.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я