Винесено вердикт у справі про ненавмисне вбивство парамедиків з Колорадо, звинувачених у смерті Елайджі Макклейна

10

Присяжні винесли вердикт у справі про ненавмисне вбивство двох парамедиків з міста Аврора, штат Колорадо, які лікували Елайджу Макклейна, беззбройного 23-річного чорношкірого чоловіка, який загинув після того, як його утихомирили поліцейські і вкололи кетамін у серпні.

Винесено вердикт у справі про ненавмисне вбивство парамедиків з Колорадо, звинувачених у смерті Елайджі Макклейна

Джеремі Купер і Пітер Чичунець не визнали себе винними за звинуваченням у необережному вбивстві та вбивстві з необережності через їх роль у смерті МакКлейна.

Очікується, що вердикт буде оголошено у суді найближчим часом.

Прокурори стверджували, що парамедики діяли безрозсудно, ввівши велику кількість сильнодіючого седативного препарату кетамін Макклейну, який був насильно упокорений поліцією, незважаючи на те, що не розмовляли з ним і не перевіряли його життєві показники. У виправленому звіті про розтин, опублікованому в 2022 році, причиною смерті Макклейна було названо «ускладнення після введення кетаміну внаслідок насильницького утримання».

Однак парамедики підтвердили, що вони дотримувалися своїх інструкцій з лікування пацієнтів із «збудженою маренням» – спірним діагнозом, що описує крайнє збудження, яке зазвичай застосовує до людей, яких утихомирює поліція.

Троє офіцерів поліції Аврори, що утихомирювали Макклейна, також постали перед судом за свою участь в інциденті. Офіцера Ренді Родема було визнано винним у вбивстві з необережності та нападу і згодом звільнено з поліції, а з офіцерів Джейсона Розенблатта та Натана Вудьярда було знято всі звинувачення.

Ця історія розвивається і оновлюватиметься.

Джерело: edition.cnn.com

Читайте також:  Зедер закликає до будівництва нових атомних електростанцій у Німеччині

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я