Все по феншу: ритуали, без яких 2023 рік і починати не варто

17

Після проведення цих ритуалів атмосфера в будинку вирівнюється і все прагне благополуччя та достатку. Які із феншуй-обрядів обов’язково потрібно зробити перед приходом Нового року?

Зустрічати 2023-й треба з теплотою та відкритістю до змін, і це, безумовно, вимагає підготовки, зазначає видання Life. Ті, хто проведе певні ритуали та обряди у стилі феншуй, весь рік насолоджуватимуться процвітанням, успішністю та везінням.

Проведіть генеральне прибирання

Згідно з феншуй, один із важливих кроків у підготовці до 2023-го — ретельне прибирання як робочого місця в офісі, так і власного будинку за кілька днів до Нового року. Пройтися швидко вологою ганчіркою по дзеркалах і стільницях можна напередодні ввечері. А ось пропилососити, помити підлоги і вікна і викинути весь мотлох, що накопичився, слід за кілька днів до 31 грудня. Суть цих дій у тому, що ваш простір має встигнути очиститись від усіх невдач і негативної енергії, що накопичилися за останній рік.

Розкладіть мандарини в будинку особливим чином

Мандарини символізують багатство, удачу, довге життя та процвітання. Якщо напередодні свята поставити на стіл миску, повну мандаринів, і розмістити кілька таких по різних кімнатах, є всі шанси назавжди змінити долю на краще в новому році. А ще не забувайте дарувати цитрусові всім, хто прийде зустрічати 2023 рік у вашій компанії.

Транслюйте позитивний настрій

За вченням феншуй свято з нагоди нового року має особливий символізм. Тому напередодні урочистостей важливо зберігати та транслювати позитивний настрій, намагатися триматися подалі від сварок з рідними та друзями. Конфліктів і сліз у ніч з 31 грудня на 1 січня бути не повинно, якщо не хочете сумувати потім весь рік, що залишився.

Читайте також:  Незвичайно, але смачно: свинина у кавовому маринаді

Говоріть друзям та знайомим приємні побажання

Напередодні Нового року намагайтеся бути доброзичливими до всіх, кого ви зустрічаєте на шляху. Проводьте всіх, з ким перетинаєтесь, фразами на кшталт “Бажаю здоров’я та багатства”, “Бажаю щастя”. Віддаючи позитивну енергію у чарівний передноворічний період, ви показуєте Всесвіту свої щедрість та доброту. І 2023-го, як обіцяє феншуй, вони до вас повернуться, примножені у кілька разів.

Даруйте по-справжньому корисні подарунки

Якщо хочете зробити подарунок за азіатськими традиціями і в стилі феншуй, чудовим варіантом стане кілька китайських монет, перев’язаних червоною стрічкою або ниткою. Новим господарям такий талісман допоможе налагодити грошовий потік і, як наслідок, принесе достаток.

.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я