ВООЗ вимагає від Китаю більше даних про хвилю коронарної інфекції

19

На зустрічі з представниками органів охорони здоров’я Китаю Всесвітня організація охорони здоров’я (ВООЗ) запросила додаткові дані щодо перебігу поточної хвилі коронарної інфекції в Народній Республіці. Під час вчорашнього обміну думками агентство ООН, що базується в Женеві, заявило, що його знову попросили збирати докладні дані в режимі реального часу і ділитися ними з ВООЗ. Сюди входить інформація про генетичне секвенування позитивних випадків для отримання більш повного уявлення про циркулюючі варіанти вірусу, а також дані про пацієнтів у лікарнях та відділеннях інтенсивної терапії, смертності та кількості вакцинацій.

ВООЗ заявила про свою готовність інтенсивно підтримувати китайську владу у боротьбі з хвилею інфекції – і, навпаки, закликала китайських учених до більш тісного обміну з міжнародними колегами. Він також підтвердив важливість ретельного «моніторингу ситуації та своєчасної публікації даних, щоб допомогти Китаю та світовій спільноті зробити відповідні оцінки ризиків та вжити ефективних заходів».

Після майже трьох років надзвичайно суворих запобіжних заходів керівництво Китаю 7 грудня несподівано оголосило про припинення суперечливої ​​політики «нульової корони». За офіційно непідтвердженими внутрішніми оцінками лише за перші три тижні грудня було інфіковано 248 мільйонів осіб, що відповідає 18 відсоткам населення. Вчені попереджають, що хвиля Корони може породити нові варіанти, які потім знайдуть шлях до інших країн. У відповідь на хвилю інфекції все більше країн посилюють контроль за людьми, які в’їжджають до країни Народної Республіки.

Читайте також:  Бремен та Одеса: перший крок до партнерства

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я