«Вона поводиться як біла ворона». Чому шлях до палацу для Меган закритий

24
Меган Маркл

У понеділок, 19 вересня, члени королівської родини та інші значущі постаті зібралися, щоб попрощатися з королевою Єлизаветою ІІ. Здавалося, спільне горе має згуртувати всіх членів сім’ї. Але поки що, як кажуть експерти з мови тіла, аналізуючи поведінку членів сім’ї, цього не сталося. Білою вороною, як і не дивно, назвали Меган Маркл. Герцогиня була присутня на траурній церемонії у Вестмінстерському абатстві разом із чоловіком принцом Гаррі. Але вони опинилися у різних процесіях. Тому герцогиня виглядала самотньо, хоч і серед інших родичів. Як трималася Меган Маркл на похороні королеви і чому експерти вважають, що королівська родина не готова прийняти герцогиню, розповімо далі.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від fashionfortnightly (@fashion_fortnightly)

Жалобна церемонія: хто приїхав попрощатися з королевою

На траурну церемонію до Великобританії приїхали перші особи різних держав. Проводили Єлизавету II в останній шлях президенти США та Франції, прем’єр-міністри багатьох держав, впливові політики. І, певна річ, члени королівської родини.

Серед перших на церемонію прибув старший син покійної Чарльз, що тепер став монархом. Супроводжувала Чарльза дружина, королева-консорт Камілла Паркер-Боулз. Слідом за правителем слідували принц Вільям і Кейт Міддлтон з дітьми. На цей сумний захід вони взяли лише Джорджа та Шарлотту, наймолодшого Луї залишили вдома.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від The ​​Royal Family (@the_royal_news)

Раніше шанувальники Віндзоров активно обговорювали, чи приїде на похорон Меган Маркл. Але, хоч у герцогині склалися і не найтепліші стосунки з сім’єю чоловіка, не бути вона не могла. Це було б як мінімум неповажно. Тому герцогиня прибула до Лондона ще 8 вересня. Коли стало відомо, що королева зовсім погана. Гаррі поспішав у Балморал, щоб встигнути хоча б поговорити з бабусею. Але принц запізнився — королева померла ще до посадки в аеропорту.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від meghan (@meghan.harryfan)

Меган Маркл на похороні королеви: експерти проаналізували поведінку герцогині

Гаррі та Меган – любителі порушити протокол. Але цього разу на жалобній церемонії вони поводилися скромно і виконували всі покладені на них обов’язки. Меган була у чорній сукні від Stella McCartney. Примітно, що таке ж вбрання, тільки синього кольору, герцогиня вдягала на святкування 92-річчя Єлизавети II. Варто звернути увагу на сережки Меган. Вона символічно обрала саме ті, які їй подарувала королева.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від КОРОЛІВСЬКА СІМ’Я ВЕЛИКОБРИТАНІЇ | ROYAL FAMILY (@crown_of_britain)

Меган виглядала чудово. Але, як зазначають експерти з мови тіла, на її обличчі не було скорботи. «Меган не збирається плакати, і вона навряд чи зазнала непоправної втрати в особі королеви. Печалі та жалю її обличчя не висловлює. Актриса зазвичай досить емоційна, але цього разу вона немов у масці», – Зазначає Олексій Філатов, фахівець з рухів тіла. Також експерт наголосив, що на церемонії у Вестмінстерському абатстві була не справжня Меган, а Меган-акторка. Вона просто відігравала свою роль.

Читайте також:  Принц Гаррі розповів, як поспілкувався із примарою матері

Біла ворона

На траурній церемонії Меган Маркл, як показують знімки, найчастіше була в гордій самоті. Гаррі був в іншій процесії, а Меган опинилася в оточенні не найулюбленіших членів сім’ї. Напевно тому вона намагалася тримати дистанцію, оточуючи себе порожнім простором, а не людьми.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від meghan (@meghan.harryfan)

Аналізуючи таку поведінку герцогині, експерт з мови тіла назвав Меган білою вороною. «Вона поводиться як біла ворона. Королівська родина її не сприймає. Цілком можливо, що справа вже не в ній, а в тому кліші, яке на неї повісили., – ділиться роздумами експерт. За Меган за роки стосунків із принцом Гаррі закріпився образ бунтарки. Експерт вважає, що позбутися його герцогині тепер буде складно. До того ж, навряд чи вона отримає підтримку від членів сім’ї. Це видно навіть на церемонії прощання з королевою. «На жодному кадрі ми не бачимо жодної привітності та людської підтримки на її адресу», – Каже Філатов. Коли всі намагаються триматися поряд, сім’ями, Меган самотньо стоїть осторонь.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Geuvara (@machiavelli123)

Також експерт зазначив, що зазвичай впевнена у собі Меган на церемонії була дуже напруженою. Герцогиня виглядала як натягнута струна. Скутість та напруга Меган видавав жест, який вона постійно повторювала – притискала руки до живота. Також цей жест говорить про те, що Меган начебто намагається відгородитись від оточуючих.

Меган, судячи з її поведінки, почувала себе некомфортно в оточенні Віндзор. І найцікавіше, що ніхто із сім’ї навіть не намагався це згладити. Герцогиня часто примружувала очі, а спина її була дуже напружена. Ніби Меган готується захищатися, а може й нападати. «Видно, що вона “не в темі”, не при справах. Але ніхто не намагається залучити її до загального горя. У результаті Меган цурається»– Додає експерт.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від @the_british.royal_family_

Чи чекають Меган у королівській родині

Подейкують, що новий король поставив собі за мету помирити всіх членів сім’ї. Насамперед це стосується, звичайно ж, герцогів Сассекських. Однак поки що не помітно, щоб члени сім’ї прагнули налагодити стосунки з Меган. І на траурній церемонії дружині принца Гаррі ще раз дали це зрозуміти.

Читайте також:  Як принц Джордж переміг у бійці з однокласником

«Поки що у неї немає шансів повернутися. Актрису не чекають у резиденції королів, і навіть у такий скорботний момент їй вкотре дали це зрозуміти», – Каже експерт. Не отримуючи відгуку, Меган і сама не прагне вкотре приїжджати до Великобританії. Тим більше, фахівці підкреслюють, що кожна така поїздка — це стрес як для Меган, так і для Гаррі. Тому герцоги намагаються триматися разом, шукають опору один в одному, часто тримаються за руки.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від meghan (@meghan.harryfan)

Можливо, час згладить кути між членами королівської родини. А ти як думаєш, чи вийде у них налагодити стосунки?

.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я