Війна в Україні наклала відбиток на святкування Дня взяття Бастилії у Франції

38
Франція день взяття Бастилії

Початок параду цього року покликаний продемонструвати відданість Франції НАТО.

Війна в Україні відбилася навіть на святкуванні Дня взяття Бастилії, який має історичне та символічне значення у Франції.

Урочистості з нагоди національного свята, що відзначається у четвер, включають парад за участю тисяч французьких солдатів та військовослужбовців зі Східної Європи.

Частиною традиційного параду також стане проліт військових літаків, проходження військової техніки та безпілотника, які мають продемонструвати військову міць Франції та її зусилля щодо підтримки України.

Початок параду цього року покликаний продемонструвати відданість Франції НАТО та європейським союзникам, на яких найсильніше позначилося російське вторгнення в Україну 20 тижнів тому.

Парад відкривають солдати з Естонії, Латвії, Литви, Польщі, Чехії, Словаччини, Румунії, Болгарії та Угорщини зі своїми національними прапорами.

Напередодні Дня взяття Бастилії президент Франції Еммануель Макрон привітав несподівану здатність України протистояти російській агресії.

«Кожен з нас був вражений моральною силою українців, яка дозволила їм вистояти, незважаючи на несприятливий баланс сил», – сказав Макрон.

Читайте також:  Немає планів щодо зниження зростання доходів громадян

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я