Відсутність емоційної близькості з чоловіком: що робити?

13
відносини

Емоційна близькість – головна складова стосунків, які мотивують чоловіка і жінку старатися і працювати над ними. Міцні щасливі пари, як правило, мають прийоми, які допомагають їм у задоволенні свого партнера в усіх сенсах.

У стосунках пари, яку ви вважаєте ідеальною, може бути щось особливе, що і робить її такою. Цією особливістю може бути емоційна близькість. Вона відображена в тому, як пара розмовляє, взаємодіє і навіть у тому, як просто сидить разом. Пари з таким зв’язком притягуються одна до одної, як магніти!

Що вищий рівень емоційної близькості, то приємнішим буде ваш шлюб і стосунки. Що робити, якщо у вас немає емоційної близькості з чоловіком? За бажання ви можете вирішити цю проблему.

Що потрібно для посилення емоційної близькості в шлюбі?

Відвертість

Пари, які емоційно близькі, не бояться бути вразливими та відкритими одне з одним. Однак для цього доведеться запастися терпінням і щодня працювати над стосунками, щоб досягти такого рівня довіри та відкритості.

Чесність і всепрощення

Відвертість між вами може виникнути лише в тому разі, якщо ви будете чесними. Перш за все, перед самим собою. Необхідно говорити собі та партнеру правду, навіть якщо це якісь суворі істини. А також вміти прощати іншого за помилки, які він визнав і хоче виправити.

Єдиний спосіб стати ближче і зміцнити емоційну близькість – це бути чесними і жалісливими по відношенню один до одного, а також вміти щиро прощати.

Фізичний дотик

Деяким жінкам властиво показувати свої почуття через жести, міміку, дотики. І це прекрасно. Вони вміють одним поглядом, одними обіймами наблизити до себе людину.

Це означає не просто навалюватися на чоловіка або стояти, поки він вас обіймає, а притискатися до нього, відчувати його. Це означає вміти приймати його дотики. Розчинятися в його теплоті. Навіть якщо ви злитеся на нього, не потрібно відштовхувати його від себе. Просто попросіть поки що вас не чіпати.

Читайте також:  5 речей, які потрібно зробити у листопаді, щоб не розоритися у грудні

А щоб бути природно грайливою, потрібно бути задоволеною своїм життям, а значить потрібно почати з позитивного ставлення до себе. Будьте в мирі з собою, любіть себе і все навколо, знаходьте радість у житті. Щойно ви полюбите себе, відчуєте себе справжньою, ви почнете випромінювати позитивну, грайливу, жіночну, м’яку і веселу енергетику.

Емоційну близькість створюють щасливі моменти разом, тому що сміх робить ваші серця щасливими, а щасливі серця сповнені любові.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я