Відмовтеся від цих 5 продуктів, щоб скинути вагу до Нового року

31

До Нового року залишилося кілька тижнів, якщо ви плануєте скинути пару зайвих кілограмів до свят, то краще почати зараз, щоб не наражати організм на сильний стрес, сідаючи на жорстку дієту в останній тиждень.

Однак важливо розуміти, що гарне та здорове тіло – це не короткострокова, а довгострокова перспектива. Скинути 10 кг на місяць без шкоди здоров’ю не вдасться. А ось позбавитися від 2-3 кг за кілька тижнів цілком можливо, якщо ви приберете з раціону низку шкідливих страв та напоїв.

Вуглеводні снеки

Сюди відносяться хлібці (так, навіть ті, на упаковці яких написано «дієтичні»), випічка, мюслеві батончики, крекери та ін. цукерки, шоколадки та інші солодощі.

Чим замінити? Перекушуваннями, що складаються з корисних білків і жирів. Наприклад, сиром, хумусом з овочами чи несолодкою арахісовою пастою.

Пакетовані соки

Навіть несолодкі свіжі соки запускають той же різкий стрибок глюкози в крові, не кажучи вже про магазинні пакетовані, що містять величезну кількість доданого цукру.

Чим замінити? Чистою водою, несолодким чаєм та кавою.

Заморожені напівфабрикати

Котлети, пельмені, нагетси, заморожені обіди тощо. — часто такі продукти швидкого приготування додають дуже багато солі (оскільки вона — природний консерсвант). А сіль, як відомо, одна з основних причин затримки води в організмі, нагадує Marieclaire. Результат – набряки та збільшення у вазі. Це працює і у зворотний бік: якщо виключити з раціону напівфабрикати з великою кількістю натрію, набряки спадуть, а ваги покажуть на кілька кілограмів менше

Чим замінити? Самостійно зробленими «напівфабрикатами». Можна приготувати улюблену страву (або кілька) про запас і покласти в морозилку.

Газовані напої

У всіх популярних марках газування дуже багато цукру та порожніх калорій. Виключити з раціону варто навіть ті напої, які замість цукру містять його замінники — дієтологи стверджують, що таке газування, хоч саме по собі і містить менше калорій, посилює потяг до десертів.

Читайте також:  Чи дійсно їжа після мікрохвильової печі стає шкідливою?

Чим замінити? Мінеральна вода з газом.

Алкоголь

По-перше, якщо це не сухе вино, ви вип’єте багато рідких калорій. По-друге, алкоголь теж викликає набряки. По-третє, він посилює апетит і знижує здатність контролювати кількість з’їдених закусок. Тож якщо хочете схуднути, доведеться (хоча б на якийсь час) відмовитися від коктейлів на вечірках або пива за переглядом серіалів.

Чим замінити? Якщо зовсім не обійтися без порції чогось міцнішого – випийте келих вищезгаданого сухого вина. Також можна замінити алкогольні коктейлі на їх безалкогольні аналоги.

.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я