Вайль оцінив підсумки візиту до Норвегії та Естонії.

7

Переговори у Норвегії здебільшого були присвячені енергетичній політиці, в Естонії – дигіталізації.

 

Вайль оцінив підсумки візиту до Норвегії та Естонії.

Прем’єр-міністр Нижньої Саксонії Стефан Вайль зробив позитивні висновки після своєї офіційної поїздки до Норвегії та Естонії. «Загалом, за підсумками всіх політичних переговорів у Норвегії та Естонії у мене склалося враження, що подальше поглиблення довірчої співпраці з Німеччиною для цих країн дуже бажане», – йдеться у поширеній у суботу заяві політика СДПН.

Делегація з приблизно 60 представників політики, бізнесу та науки відвідала Норвегію та Естонію. Переговори у Норвегії переважно були присвячені енергетичній політиці. Однією з тем був можливий водневий трубопровід, який міг би пройти з Норвегії до Нижньої Саксонії.

«Ця війна означає, що енергетичний перехід має здійснюватись набагато швидше. Необхідно створити нову енергетичну систему з урахуванням захисту клімату, яка базується на відновлюваних джерелах енергії», – заявив прем’єр-міністр.

В Естонії основна увага була приділена дигіталізації. За словами Вайля, дигіталізація не зводиться лише до переведення колишніх паперових форм в онлайн. За його словами, є захоплюючі можливості для використання штучного інтелекту в управлінні. «Велика цифровізація має супроводжуватися більшою безпекою даних», – наголосив Вайль.

Читайте також:  66 представників ЗМІ вбито по всьому світу

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я