У Рівному 50 дітей потребують усиновлення

105
дитина

Одним з варіантів опіки над дитиною є патронатні сім’ї, родини, куди тимчасово потрапляють діти у складних життєвих обставинах. Перебувати у такій сім’ї можна від трьох до шести місяців.

“У нашій громаді перші дві патронатні сім’ї створили у січні цього року. У минулому році первинний відбір і навчання пройшли три родини з Рівного. А діток, які потребують допомоги і перебувають на обліку у нашій службі у справах дітей – є 50! Нам є над чим працювати! У серпні з патронатної родини першу дитину будуть встановлювати у сім’ю! Вірю, що такими хорошими темпами нам вдасться огорнути родинною турботою ще більше малят”,– розповів міський голова Рівного Олександр Третяк.

Що потрібно аби стати патронатними батьками?

У першу чергу, бажання та любов! А також житло, де будуть створені умови для перебування дитини та помічник. Ним може бути дружина або чоловік, які створюють патронатну сім’ю, або повнолітні донька чи син, які проживають разом.

Зверніть увагу! Держава оплачуватиме утримання дітей. На кожну дитину – в розмірі 2,5 прожиткових мінімуми. Також буде платити за надання послуги в розмірі п’яти прожиткових мінімумів. Це, орієнтовно, 12 тисяч гривень щомісяця.

Друзі, хто відчуває бажання допомогти дітям та стати для них опорою – звертайтесь за телефоном (0362)63-62-92 до Служби у справах дітей Рівненської міської ради.

Читайте також:  Сьогодні у Рівному курсуватиме вдвічі менше тролейбусів

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я