Тисячі людей беруть участь у параді квірів у Сеулі

47

Рівні права для ЛГБТК не є само собою зрозумілим у Південній Кореї. На параді гордості в Сеулі також є контрдемонстранти.

 

Тисячі людей беруть участь у параді квірів у Сеулі

Тисячі людей провели демонстрацію на захист прав лесбіянок, геїв, бісексуалів, транссексуалів та гомосексуалістів (ЛГБТК) на вуличному фестивалі у столиці Південної Кореї Сеулі. Головною подією фестивалю став щорічний «Сеульський парад квірів» у суботу, під час якого учасники пройшли маршем центром десятимільйонного мегаполісу, незважаючи на спеку.

Багато учасників сеульського фестивалю Queer, який схожий на День Крістофера Стріт у Німеччині, прийшли в барвистих костюмах і розмахували райдужними прапорами. Вуличний фестиваль біля Ратушної площі було організовано південнокорейською ЛГБТК-спільнотою, яка зробила своєю програмою боротьбу проти ізоляції меншин.

Права ЛГБТК все ще вважаються спірним питанням у Південній Кореї. У суботу у кулуарах параду представники консервативних християнських груп голосно протестували проти цього заходу. Вуличний фестиваль та парад супроводжувалися жорсткими заходами безпеки з боку поліції. До початку фестивалю організаційний комітет протестував проти рішення міської ради Сеула виділити місце, яке раніше відводилося для проведення фестивалю квірів перед будівлею мерії, під захід християнської групи.

Численні посли з інших країн заявили про свою солідарність із учасниками фестивалю гомосексуалістів. «Будучи учасником цього фестивалю, ми хочемо висловити свою незмінну підтримку корейській спільноті ЛГБТК+», – сказав посол Німеччини Міхаель Райффенштуль у відеоролику на Youtube.

Разом з іншими представництвами посольство Німеччини також організувало інформаційний стенд, який розташовувався поряд із майже 60 іншими стендами різних груп, організацій та асоціацій.

Читайте також:  США загрожує зниження рейтингу

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я