Твір мистецтва знищено у церкві Гарнісона: підозрюваний розслідується

25

Після знищення витвору мистецтва на будівельному майданчику Потсдамської гарнізонної церкви поліція встановила особу підозрюваного. 40-річного чоловіка підозрюють у знищенні великого плакату художниці Джулії Крен на будівельних лісах церковної вежі в неділю ввечері, повідомило в понеділок Західне управління поліції. З середи два 20-метрові великі плакати з українськими жінками були виставлені на знак солідарності з Україною.

Чоловік зняв себе на камеру та поширив відео у соціальних мережах, додали в поліції. Злочинець вирізав обличчя жінки та вставив свій власний плакат із повідомленням про війну в Україні. Очевидно, 40-річний злочинець проник на будівельний майданчик, що охороняється, непомітно для охоронців.

Поліція повідомила, що вони також з’ясовують, чи є зв’язок із іншими злочинами у районі Потсдаму. Минулого тижня 40-річного чоловіка з України було ідентифіковано як підозрюваного, який, ймовірно, розмістив російський прапор і символи Z на вежі старої будівлі державного парламенту на Браухаусберзі. Символ «Z» є символом російської війни.

Читайте також:  Справа про знахідку кокаїну в Білому домі поки що завершена

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я