Треба хлопчика! Блейк Лайвлі та Райан Рейнольдс чекають на четверту дитину

26

Блейк Лайвлі здивувала світ блискучою невербальною заявою. 35-річна зірка «Пліткарки» відвідала 10-й щорічний жіночий саміт Forbes Power Women. Там вона дала інтерв’ю Мойрі Форбс. Блейк була у чудовому розшитому блискітками міні-сукні Valentino та кремових туфлях на платформі. Але не вбрання вразили глядачів, а те, що вона з гордістю підкреслювала сукнею, що обтягує. Блейк Лайвлі вагітна! Разом із Райаном Рейнольдсом вони стануть батьками вчетверте.

Блейк Лайвлі вагітна: актриса втомилася приховувати своє становище

У Лінкольн-центрі Лайвлі продемонструвала животик, який на кількох фотографіях вона лелекала правою рукою. Без сумніву, зірка вказувала на те, що вона та її 45-річний чоловік Раян Рейнольдс чекають на четверту дитину. У Лайвлі та Рейнольдса вже є три дочки: Джеймс (7 років), Інес (5 років) та Бетті (2 роки).

Під час заходу 15 вересня у Нью-Йорку Лайвлі тонко натякнула на свою вагітність але прямо не стала нічого говорити. Втім, і так все зрозуміло. На сцені Блейк поділилася тим, наскільки їй подобається створювати та творити. «Мені просто подобається творити. Чи то випічка, розповідь історій, бізнес чи люди».

Діти роблять Блейк Лайвлі щасливішим

Райан і Блейк намагаються подарувати своїм синам чудове дитинство. Знаменитості намагаються вберегти дітей від світу шоу-бізнесу, хоча б поки що. Подорослішавши, діти вже самі зможуть вирішувати, який шлях вибрати. Але зараз Рейнольдс та Лайвлі рідко з’являються на публіці з трьома дочками. А Лайвлі нещодавно закликала папараці “припинити страшну експлуатацію дітей знаменитостей”. Сталося це після того, як преса намагалася влаштувати «засідку» Блейк та її дітям просто на вулиці.

Якось Блейк зізналася, що саме після народження дітей вона нарешті зрозуміла, хто вона, стала самою собою. Діти роблять актрису набагато щасливішою. І хоч із трьома дітьми спокій мамі може лише снитися, проте всередині, як зізнається Лайвлі, разом зі своїми доньками вона відчуває неймовірний спокій. «Народження дітей змусило мене почуватися набагато краще. Я ніколи не відчувала себе більш невимушено у своєму тілі або впевненіше»– Каже Блейк.

Читайте також:  Принц Гаррі заявив, що його вирощували лише як донора для брата

Відносини Райана та Блейк

Нагадаємо, що у Райана та Блейк все почалося з дружби. Ми писали про цю чудову історію окрему статтю. Схоже, що найміцніші шлюби починаються саме з невимушеного дружнього спілкування, як у наших героїв.

Цікаво, що одного разу Рейнольдс та Лайвлі навіть пішли на подвійне побачення. Але тоді вони були у різних парах. Напевно, це було дуже незручно, адже вже тоді в акторів почали зароджуватися почуття один до одного.

Ідеальних шлюбів немає. Але, схоже, Райан і Блейк знайшли ту гармонію, золоту середину, коли їхні стосунки такі близькі до ідеалу. Подружжя вміє і пожартувати один з одного, і романтику влаштувати, і повеселитися з дітьми.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я