Трамп винен за всіма пунктами: вердикт присяжних

9

Кульмінація історичного судового процесу на Манхеттені: присяжні визнали 77-річного Дональда Трампа винним за всіма 34 пунктами обвинувачення у кримінальній справі, пов'язаній із виплатою грошей за мовчання порнозірці Стормі Деніелс напередодні виборів 2016 року. Виходить, що Стормі тоді продала свою мовчанку про сексуальний контакт із невгамовним мачо за 130 тисяч доларів.

Трамп винен за всіма пунктами: вердикт присяжних

Трамп винний, і він перший американський президент, якого оголосили злочинцем. Воістину сенсаційна, хоч і очікувана подія.

Трамп не визнав вину за жодним із 34 пунктів звинувачення, а також заперечував сам той факт, що у нього був секс із Деніелс. Як можна.

Розгляд тривав кілька тижнів. Для з'ясування всіх подробиць справи до суду було викликано численних свідків, яких допитували прокурори та адвокати екс-президента. Предметом розгляду були угоди таблоїдів, сексуальний контакт між Трампом та порнозіркою, а також виплата у розмірі 130 тисяч доларів, через яку вона мовчала.

Вважають, що рішення присяжних є критично важливим моментом історії Америки. Воно завершує першу з чотирьох кримінальних справ проти Трампа, які, ймовірно, будуть передані до суду до дня виборів. The New York Times констатує, що це «пляма, яку він нестиме, прагнучи повернути собі президентську посаду».

Чотири роки на шконці?

Вирок колишньому президентові ухвалить суддя Хуан Мерчан, який головує на процесі. Це станеться 11 липня. Напередодні започаткування національного з'їзду Республіканської партії.

Вирок за кримінальний злочин передбачає покарання у вигляді позбавлення волі терміном до чотирьох років. Але специфіка реалізації вироку така, що Трамп швидше за все ніколине побачить тюремну камеру зсередини». Він може отримати умовний термін і, напевно, оскаржить вирок. Чи можуть пройти роки, перш ніж справа буде вирішена.

Читайте також:  Чого чекати від Джорджі Мелоні

Криміналіста у президенти?

Трамп винен: вислухавши такий вирок присяжних у залі суду, обвинувачений не відреагував. Але, опинившись на вулиці, він виклав свій звичайний список претензій і скарг: суддя був упереджений, прокуратура порушила справу, щоб не допустити його до Білого дому, його переслідує чинна адміністрація США і взагалі слід було дозволити змінити місце проведення засідання, перенісши його з надто ліберального. Манхеттена. Трамп сказав журналістам, що “це далеко не кінець”. «Ми продовжуватимемо боротися, ми боротимемося до кінця і ми переможемо, тому що наша країна перетворилася на пекло– казав він. – У нас більше немає колишньої країни, ми маємо бардак». “Справжній вердикт народу буде винесений 5 листопада”.

У США незалежно від вироку ніщо не може завадити злочинцеві балотуватися на пост президента або працювати у Білому домі, якщо він буде зодягнений довірою суспільства. І Трамп, слід зазначити, вже активно використовує цей вирок у своїй виборчій кампанії, зображуючи себе безневинною жертвою демократичної кліки. Відразу після того, як його визнали винним, передвиборний штаб Трампа розіслав електронною поштою заклик про збирання коштів, назвавши його «політичним ув'язненим».

По суті це руйнівно впливає на демократичний клімат у США, але бадьорий дід Трамп, схоже, такими тонкими матеріями зовсім не стурбований. Егоцентрик і популіст претендує на авторитарне лідерство. І начхати хотів на демократичні інститути.

До речі, нещодавно Трамп на передвиборчих зборах заявив, що «розбомбив би» Москву та ПекінЯкби в період його президентства Росія розпочала бойові дії в Україні, а КНР напала б на Тайвань. Про це повідомляє The Washington Post.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я