Трамп приводить до збитків і провокує інсайдерську торгівлю

8

Тарифи Трампа, його політика, заснована на ідеї транзакцій, підривають світову економіку та спровокують торговельну війну з Китаєм. Трамп знову і знову нападає на Китай. Європа, отримавши нові, тимчасово зменшені тарифи, не поспішає з рішеннями. Наслідки різноманітні. Серед них звинувачення в інсайдерській торгівлі.

Трамп приводить до збитків і провокує інсайдерську торгівлю

Президент США ввів спеціальні обов'язки для китайських товарів у розмірі до 145 відсотків. Пекін, зі свого боку, відповів зі збільшенням імпортних обов'язків із США до 125 відсотків. Раніше Трамп заявив, що він відкритий для переговорів, але чекав дзвінка з Китаю. Що стосується Європи, то, здається, вони сподіваються переконати Трампа нульових тарифів з обох боків.

Основна увага уваги все ще залишається тарифами, а також непередбачувана та непослідовна торговельна політика США під Трампом. Невизначеність призвела до краху економічних очікувань німецьких фінансових експертів у квітні. Показник настрою дослідницького інституту Зью впав більше, ніж з початку війни в Україні.

Фото: www.pexels.com

“Їм потрібні наші гроші”

На своїй платформі, правда, Дональд Трамп підтвердив, що Китай “Він скасував велику справу з Boeing” І більше не хоче купувати літаки у американської компанії. Це сильний удар для неї. Крім того, не єдиний: європейці зараз не хочуть ходити до неї зараз.

Але Трамп зберігає важку позицію в тарифній суперечці з Китаєм. “Бал знаходиться на боці Китаю. Китаю потрібно укласти угоду з нами. Нам не потрібно робити з ними угоду”-SAID Прес-секретар Каролайн Літвт, цитуючи президента.

За словами Трампа, Китай нічим не відрізняється від будь -якої іншої країни, лише більше.

Китай, як і всі інші країни, потребує американського споживача, або “іншими словами, їм потрібні наші гроші”, слова Літвта, цитовані на прес -конференції в Білому домі.

Читайте також:  Помер американський астронавт Френк Борман

Не кожна країна критично потребує американського внутрішнього ринку для своїх товарів. Скажімо, пінгвіни з Антарктичних островів, він абсолютно непотрібний. Але Китай йому потрібні, жодних слів. Європа теж потрібна.

Китай не йде на накладену на нього угоду

У розпал тарифної суперечки зі Сполученими Штатами Китай представив напрочуд високі темпи зростання. За даними статистичного бюро Пекінга, попереднє економічне зростання в першому кварталі 2025 року становило 5,4 відсотка порівняно з аналогічним періодом минулого року.

Незважаючи на складну ситуацію у світі з початку року, економіка Китаю продемонструвала стабільність у першому кварталі, заявив заступник комісара Національного бюро статистики Китаю Шань Лейун.

Але кури розглядаються восени.

Заборона на експорт американських чіпів

Уряд США запровадив експортне контроль для чіпів H20 в Китаї протягом невизначеного періоду. Вони в основному використовуються для штучного інтелекту. Перший результат: акції гігантського кремнієвої долини виробника чіпів Nvidia впали. Ця компанія очікує високих збитків через обмеження експорту в Китаї та прогнозує збитки в 5,5 мільярда доларів.

“З забороною на експорт чіпа Nvidia H20 в Китаї ми спостерігаємо нову ескалацію поточного торговельного конфлікту”, – Підкреслив експерт з ринку Томас Альтманн з активів управління партнерами QC.

Вони вирізали роки – фішки літають.

Інсайдерська торгівля навколо Трампа?

Можливо, хтось одночасно трохи мілить.

Трамп спровокував крах на фінансових ринках, оголосивши на початку квітня про введення величезних обов'язків проти ряду країн. І минулої середи, незабаром після відкриття Нью -Йоркської фондової біржі, він опублікував у своїх коротких повідомленнях Соціальне повідомлення правди, щоб інвестувати на фондовий ринок.

Лише через кілька годин підприємець зменшив тарифи для ЄС та багатьох інших торгових партнерів до десяти відсотків протягом 90 днів. Цей процес призвів до значного зростання фондових ринків.

Читайте також:  Тисячі працівників готелів страйкують у Південній Каліфорнії

Серед багатьох республіканців, які протягом багатьох років зрадили себе Дональду Трампу, виділяє Марджорі Тейлор Грін. Політик з Грузії особливо гучно оголосив про підтримку другого терміну президента США. Твердження про те, що обрання 2020 року було викрадено у її колеги -партії, є лише однією з декількох теорій змови, до якої вона дотримується.

Тепер вона мимоволі подала новий поштовх до теорії інсайдерської торгівлі в рядах республіканців у зв'язку з тарифною політикою Трампа. Деякі конспіроги навіть вважають, що це збагатити оточення Трампа, що запущені його тарифи та інші акції на ринку.

Відразу після заклику свого кумира розумна Марджорі купила акції для десятків тисяч доларів: акції декількох технологічних компаній, таких як Apple та Amazon, а також фармацевтичного гіганта Мерка за ціною від 21 тисяч до 315 тисяч доларів. І не програв.

Але через його посаду на соціальному веб -сайті правди демократи звинуватили Трампа у торгівлі інсайдерами. Вони закликали до розслідування.

  • Інсайдерська торгівля – це транзакція для придбання/продажу цінних паперів публічної компанії на основі використання конфіденційної інформації про неї або її активів.

Сенатор Кріс Мерфі заявив, що посада Трампа була з причини. Він заздалегідь попередив своє оточення про те, як заробити гроші. ЩоХто в адміністрації заздалегідь знав про зміну курсу Трампа стосовно обов'язків? ” – – спитав сенатор Адам Шифф. “Хтось купував чи продавав акції та отримав прибуток за рахунок громадськості?”

Білий дім сказав, що Трамп просто хотів “Спокій” публічний.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я