Тенденції різдвяного дизайну інтер’єру 2022: vintage та класичні кольори

22

Цього року різдвяний декор під впливом ретро та близькості до природи. Ключ до святкової атмосфери будинку у простоті: традиційні різдвяні кольори – червоний, зелений, золотий та земляні відтінки, залишаючи простір без прикрас.

«Кожен п’ятий мешканець Латвії любить створювати святковий настрій вдома за допомогою прикрас. Однак багато хто вважає себе мінімалістами (32%), для яких достатньо пари різдвяних прикрас. 22% вважають себе ностальгуючими, прикрашають будинок відповідно до традицій з дитинства та використовуючи старі улюблені прикраси. А для 18% створення затишку в холодну пору року дуже важливе», – каже Даріус Римкус, голова відділу дизайну інтер’єрів IKEA.

У центрі уваги – традиції та природа

Тенденції різдвяного декору цього року сподобаються тим, хто цінує традиційну спадщину. Дизайнер інтер’єрів IKEA розповідає, що одним із головних святкових мотивів 2022 року є вінтаж. Цього року ми побачимо багато класичних елементів, новорічних кольорів зеленого, червоного та золотого, а також декорації, які, здається, тривалий час зберігалися на горищі, але тепер виносяться та використовуються для прикраси.


Ще два тренди цього зимового сезону – природа та милий домашній затишок. «Природа має прямий вплив на наші зимові свята цього року. Нейтральні відтінки та натуральні матеріали знову в моді. А це означає, що знову в ходу білий з ніжно зеленим як акцент, деревні тони та інші природні кольори. Можна пройтися лісом, особливо якщо він сніговий, щоб упіймати натхнення для таких прикрас», – описує Римкус.

Простий та сільський стиль може стати натхненням до створення святкової атмосфери будинку. «Домашні вироби та традиції – ідеальні зимові свята. Простий, сільський стиль відбивається в освіженому сучасному вигляді. А це означає, що ми матимемо безліч традиційного шведського дизайну, лялечок, гномиків і хобітів зі скандинавської міфології», – додав Римкус.

Читайте також:  5 помилок, які заважають заробляти на блозі

Оновіть свої різдвяні прикраси

Дизайнер IKEA зазначив, що для створення затишного свята не потрібні великі витрати на нові прикраси до зимових свят. «Прикрашаючи будинок до свят, спочатку подивіться на те, що у вас вже є, варто поповнювати свої прикраси парою нових елементів, щоб оновити колекцію. Наприклад, біла скатертина та білий посуд, це те, що у багатьох з нас є, але, якщо додати червоні або плетені серветки під посуд, ви створите особливе сервірування на столі», – каже Римкус, додаючи, що змішуючи стилі та доповнюючи не тільки допоможе заощадити, але ще й екологічніше.


Однак без деяких речей важко уявити темні та прохолодні вечори та тепло свят. Це текстиль та освітлення. “Часто люди тільки прикрашають ялинку, але створити затишну та святкову атмосферу можна за допомогою світлодіодних лампочок у вікнах, килимів та подушок”, – сказав дизайнер інтер’єрів.

Не варто використовувати занадто багато стилів та відтінків

Часта помилка у різдвяні прикраси – надто багато стилів та кольорів. «Чим менше, тим краще – не просто висловлювання, а щоправда. Золоте правило – аскетичні будинки вимагають мінімалізму, а традиційні інтер’єри пишного оздоблення. Незважаючи на це, краще вибирати один базовий колір і форму, і доповнювати двома відтінками та формами, а не переповнювати всім відразу», – каже дизайнер.

.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я
Введіть символи зображені вище :