“Ситуація загострилася”. Чому Майлі Сайрус перестала ладнати з батьком

118
Майлі Сайрус

У Майлі Сайрус почалися проблеми у стосунках із батьком. 29-річна співачка та актриса навіть демонстративно відписалася від тата в Інстаграмі. Батько Майлі Сайрус Біллі Рей відповів дочці тим самим відпискою. Що ж сталося між рідними людьми і що у вчинках батька так не подобається Майлі? Про все це і поговоримо.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Miley Cyrus (@mileycyrus)

Батько Майлі Сайрус розлучився з її мамою

Кантрі-співак Біллі Рей Сайрус був одружений двічі. З матір’ю Майлі він був одружений 28 років. Щоправда, останні роки подружжя не жило разом і було на межі розставання. Не раз вони вирішували розлучитися, але щось зупиняло партнерів. У квітні цього року Тіш Сайрус, мати Майлі, все ж подала на розлучення. Начебто все пройшло без скандалів, адже, схоже, Біллі та Тіш вже давно зрозуміли, що їм не по дорозі, і відпустили ситуацію.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Tish Cyrus (@tishcyrus)

Однак все це засмутило Майлі Сайрус. У неї почалися проблеми з батьком, адже вона у цій історії обрала бік матері. «Майлі не хотіла сваритися, але вона не погоджується з усім, що робить її батько. Тож зараз ситуація загострилася і вони не ладнають», – Поділився інсайдер. Мабуть, справа тут не в розлученні, а в тому, що у Біллі Сайруса вже з’явилася нова пасія.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Billy Ray Cyrus (@billyraycyrus)

Біллі Рей Сайрус почав зустрічатися з молоденькою співачкою

61-річний Біллі швидко налагодив своє особисте життя після розлучення з мамою Майлі. Ще не минуло навіть півроку після подачі на розлучення, а Сайрус уже заручений. Його обраницею стала австралійська співачка Firerose. Про дівчину мало що відомо. Але виглядає вона явно набагато молодший за самого Біллі. Співак активно ділиться знімками з новою коханою у Мережі. До речі, вони стали чудовим тандемом не тільки в особистому житті, а й у творчості.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від FIREROSE (@firerose)

Торік вони записали спільний трек. Можливо, саме це і зблизило пару. Однак такий швидкий поворот подій у житті тата не вразив Майлі Сайрус. Кажуть, що вона від того, що відбувається, зовсім не в захваті.

Читайте також:  Як залучити гроші: перевірені способи, які знають лише багаті

Цікаво, що Тіш Сайрус, мати Майлі, якраз навпаки, підтримує колишнього чоловіка у тому, щоб він рухався далі. Вона не бачить у цьому проблеми, тим більше, що до розлучення вони вже два роки фактично були не разом.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Billy Ray Cyrus (@billyraycyrus)

Співачка Firerose зараз з’являється на публіці із заручним кільцем, тому шанувальники припускають, що незабаром пара одружиться. До речі, знайомі Firerose та Біллі Сайрус вже давно. І за іронією долі їхня зустріч відбулася на зйомках серіалів «Ханна Монтана», де головну роль виконала саме Майлі Сайрус. Може, дівчата ще тоді щось не поділили, і тепер Майлі не в захваті від того, що Firerose зустрічається з її батьком?

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Tish Cyrus (@tishcyrus)

Все може бути. Що ж, побачимо, чим закінчиться ця історія.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я
Введіть символи зображені вище :