Сини Брітні Спірс уперше розповіли публіці про стосунки з матір’ю

142
Брітні Спірс

Стосунки дітей та їхніх батьків не завжди можна назвати ідеальними. Особливо якщо замішані регулярні скандали, заборонені речовини і навіть світ шоу-бізнесу. Так, наприклад, нещодавно сини Брітні Спірс висловилися про свою матір і стосунки з нею.

Брітні Спірс

Мабуть, ні для кого не секрет, що єдиних дітей Брітні Спірс народила в шлюбі з танцюристом і репером Кевіном Федерлайном. Так, наприклад, 14 вересня 2005 року народився Шон Престон. Через рік, 12 вересня, на світ з’явився Джейден Джеймс. Ось тільки вже в листопаді артистка подала на розлучення. Причиною стали “нерозв’язні протиріччя” з чоловіком.

Брітні Спірс

Здавалося б, їй вдасться зберегти батьківські права за собою. Екс-чоловікові ж Брітні дозволяла б бачитися зі спадкоємцями. На жаль, подальші скандали і навіть вживання заборонених речовин поставили крапку в опіці над дітьми. Таким чином саме Спірс тепер змушена була бачитися з ними лише на вихідних.

Брітні Спірс

Відтоді минуло 15 років. Однак зустрічатися співачка зі своїми спадкоємцями не поспішає. Що вже казати, самі сини Брітні Спірс, кажучи про свою матір, не бажають зайвий раз втручатися у весь цей “цирк навколо її особистого життя”. Адже папараці не збираються втрачати будь-яку можливість підігріти чутки про знаменитість.

Немає нічого сильнішого, ніж материнська любов

Брітні Спірс

Так, наприклад, за повідомленнями Кевіна Федерлайна, сини артистки навіть не були присутні на її весіллі з Семом Асгарі. Захід відбувся 9 червня 2022 року. До слова, вперше вони зустрілися ще 2016 року, коли чоловік узяв участь у зйомках її нового музичного кліпу.

Брітні Спірс

Проте у стосунках Брітні та її дітей немає жодної ненависті. Так, наприклад, 16-річний Престон і 15-річний Джейден зізналися, що люблять матір. Ба більше, хлопчики мріють налагодити зв’язок із нею. Однак поки що ситуація, коли вони не бачаться по кілька місяців поспіль, – цілком реальна.

Читайте також:  Брітні Спірс публічно принизила Христину Агілеру і висловилася у своє виправдання

“Ми дуже любимо свою маму. І, звичайно ж, сподіваємося тільки на краще для неї. Можливо, коли-небудь ми сядемо і знову поговоримо”. Що цікаво, сама Брітні Спірс неодноразово зізнавалася, що немає нічого сильнішого за материнську любов до своїх дітей. А тому, ми впевнені, варто сподіватися на їхнє возз’єднання. Щоправда, для цього буде потрібно докласти чимало сил і терпіння.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я