Енн Хетеуей на Берліналі-2023 висловила своє захоплення Володимиром Зеленським

153

З 16 по 26 лютого 2023 року у столиці Німеччини проходить 73-й щорічний міжнародний кінофестиваль Берлінале. Цього року відкриття фестивалю відбулося за участю президента України Володимира Зеленського. Лідер атакованої Росією країни привітав найвищих гостей події за допомогою живої трансляції. Мова Зеленського захопила безліч присутніх на Берлінале знаменитостей. А наступний виступ Енн Хетеуей ще раз наголосив на важливості порушених українським президентом питань!

Виступ Енн Хетеуей та реакція актриси на мову Зеленського

Мистецтво та політика

Колись було модно наголошувати на демонстративній відстороненості Берлінале від політики. Зараз все навпаки. Мова Володимира Зеленського — далеко не єдиний вияв політичної думки Заходу у творчих колах. Одне із центральних місць фестивалю зайняте документальною стрічкою Шона Пенна «Superpower».

Нагадаємо, Пенн вів зйомки про розв’язаної Росією війни в Україні ще до 24 лютого 2022 року. А після того, як армії окупантів масово перетнули кордони України, Шон одним із перших став на захист атакованої країни в медіа. Безстрашний режисер встиг побувати і у Києві, і у Дніпрі, і навіть на Донбасі.

За мир та свободу

Таким чином, головними темами Берлінале-2023 стали розв’язана РФ війна та народні протести в Ірані. Пенн ще працює над подачею свого фільму, але мова Володимира Зеленського вже пролунала. «Культура та кіно можуть бути поза політикою, якщо це не політика агресії», – наголосив президент України.

Організатори Берлінале солідарні із Зеленським. Тому, власне, цього року і фільми, і режисери, які підтримують Росію, отримали на фестивалі поворот. «Гарне кіно викликає емоції. Культове – зміни», – сказав Зеленський. А під кінець промови ще раз подякував Берлінале за принципову позицію.

Читайте також:  Мінськ: Зенітна ракета – можлива провокація з боку Києва

Реакція на мовлення

Слова президента України глибоко торкнулися багатьох гостей фестивалю. Про принципову підтримку атакованої Росією країни вже заявили, зокрема, режисер Стівен Спілберг, співак Боно, актриса Фань Бінбін. А голлівудська діва Енн Хетеуей навіть виступила із власною промовою щодо слів Зеленського!

За словами актриси, позиція організаторів Берлінале наголошує. вся планета виступає за мирзасуджуючи вторгнення в Україну. І немає вірнішого способу досягти довгоочікуваного світу, ніж підтримати атаковану Росією країну. Тому красуня всіляко підтримує організаторів Берлінале надати Зеленському слово.

«Творці кінофестивалю, дякую вам за включення до програми героя нашого часу. Дякуємо за надану йому можливість посилити посилення України, за підтримку всесвітнього прагнення миру», – Такими словами закінчився виступ Енн Хетеуей. Як бачиш, навіть перші знаменитості планети гранично однозначні у своїй позиції!

Фото на прев’ю Gettyimages

.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я
Введіть символи зображені вище :