“Світлофор” ставиться до справи “дуже серйозно”

24

Згідно з власними заявами, федеральний уряд «дуже серйозно» відноситься до передбачуваної справи про шпигунство у Федеральній розвідувальній службі. Слідчим органам надається всебічна підтримка у розслідуванні, заявила заступник офіційного представника уряду Крістіані Хоффманн у Берліні.

«Федеральна канцелярія та канцлер були залучені до цієї справи на ранній стадії». Хоффманн не повідомив подальших подробиць, пославшись на розслідування, що триває. Вона сказала, що дуже важливо, щоб не було оприлюднено нічого, що могло б надати російській стороні можливість отримати інформацію.

Перед Різдвом співробітника Федеральної розвідувальної служби було заарештовано за підозрою в державній зраді. Його підозрюють у передачі секретної інформації російській розвідці. На думку Федеральної прокуратури, зміст є державною таємницею у сенсі Кримінального кодексу. Згідно з Кримінальним кодексом, державна зрада може бути покарана в особливо серйозних випадках, таких як цей, тюремним ув’язненням на строк не менше ніж п’ять років або навіть довічним ув’язненням.

За раніше непідтвердженою інформацією Der Spiegel, підозрюваного шпигуна викрили за наведенням однієї з іноземних спецслужб.

Читайте також:  Бербок зустрілася із учасниками Спеціальної Олімпіади

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я