СвДП поскаржилася на бюрократію для стартапів

15

На Південному Заході існує багато програм для молодих компаній. Їх легко втратити з уваги. Ліберали вимагають чіткішої структури фінансування.

 

СвДП поскаржилася на бюрократію для стартапів

СвДП хоче створити більш чітку структуру фінансової підтримки підприємців-початківців. Лідер ліберальної парламентської партії Ханс-Ульріх Рюльке поскаржився на бюрократію для стартапів і заявив у Штутгарті: «Заходи підтримки стартапів у Баден-Вюртемберг – це джунглі, в яких навряд чи хтось зможе знайти дорогу. Це надмірно ускладнює роботу компаній-початківців, особливо на початковому етапі. У нинішньому вигляді ця плутанина має стримуючий ефект та недостатньо ефективна». Рюльке зазначив, що Міністерство економіки та Міністерство науки пропонують численні програми фінансування, крім того, є кілька конкурсів уряду землі на цю тему.

Далі Рюльке сказав, що часті конкурси, невеликі суми та заплутані структури нікому не приносять користі. «Натомість ми хочемо створити великі фокусні точки, які будуть помітні на міжнародному рівні. Нам потрібні маяки замість буйків». Наприклад, за його словами, період фінансування у два з половиною роки для 14 підприємців є дуже коротким – тут слід створити більш тривалі періоди для меншої кількості учасників на випадок сумнівів. Вони мають на меті прискорити зростання вже існуючої бізнес-моделі. Водночас, Рюльке висловився за збільшення програми «Молоді інноватори». За його словами, лише близько 15 схвалень за рік явно недостатньо.

Читайте також:  "Для залучення кадрів потрібна країна без расизму"

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я