Судовий процес над заарештованою суддею

20

Серед прихильників “рейхсбюргерського” процесу, заарештованих під час масштабного рейду у грудні, була суддя, яка колись засідала у Бундестазі від AfD. Чи зможе вона у майбутньому повернутися до своєї професії?

 

Терміновий судовий процес над ув’язненою суддею

Після арешту берлінської судді Біргіт Мальсак-Вінкеманн Вищий адміністративний суд Берліна-Бранденбурга (OVG) незабаром ухвалить перше рішення щодо її професійного майбутнього. Прес-секретар суду повідомила виданню Deutsche Presse-Agentur, що у найближчі шість-вісім тижнів суд у справах служби має ухвалити рішення щодо спрощеного провадження, мета якого – тимчасово заборонити їй обіймати посаду.

Сенатор юстиції Берліна Олена Крек (ліворуч) заявила, що вона вичерпає всі засоби для того, щоб Мальсак-Вінкеманн більше не могла постійно працювати суддею та не отримувала грошей.

Це включає термінове звернення до OVG паралельно з апеляцією на рішення Адміністративного суду Берліна. У жовтні минулого року суд відмовився відправити колишнього члена бундестагу від AfD на пенсію через її політичні промови про біженців у бундестазі та інші висловлювання. За словами представника OVG, поки не зрозуміло, коли буде розглянуто апеляцію.

Мальсак-Вінкеманн був заарештований у грудні минулого року під час широкомасштабного рейду проти «рейхсбюргерської» сцени і перебуває у попередньому ув’язненні. Вона засідала в Бундестазі від AfD з 2017 до 2021 року, а в березні 2022 року повернулася до судової системи. Сенатор юстиції Крек марно намагався запобігти цьому. Після ув’язнення проти неї було порушено дисциплінарне провадження у Берлінському обласному суді. Крім того, юриста було виключено зі складу Громадянської палати 19а, яка відповідає за питання будівництва.

.

Читайте також:  Бронетранспортери для Києва не з чинних запасів

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я