Суддя оштрафував Дональда Трампа на 10 тис. дол.

11

Дональд Трамп не повинен публічно висловлюватись про співробітників суду, які беруть участь у його процесі у справі про шахрайство. Але екс-президент не стримався своїх випадів. Вдруге за кілька днів суддя оштрафував його.

Суддя оштрафував Дональда Трампа на 10 тис. дол.

Суддя у Нью-Йорку оштрафував колишнього президента США Дональда Трампа на 10 тис. дол. за те, що він нібито критикував співробітника суду. Суддя Артур Енгорон, який головує на процесі у справі про шахрайство з активами Трампа, наклав штраф, оскільки підсудний порушив його наказ не публічно висловлюватися про співробітників суду.

Трамп звинувачується в тому, що назвав самого Енгорона та співробітника суду «упередженими». Згідно зі звітом, Трамп нібито сказав у перерві, що Енгорон – «дуже упереджений суддя, поряд з яким сидить людина, яка дуже упереджена». Адвокати Трампа наполягають, що Трамп мав на увазі свого колишнього адвоката Майкла Коена, який дає свідчення проти Трампа, а не співробітника.

Після цього інциденту Енгорон на короткий час викликав Трампа для надання свідчень, де колишній президент стверджував, що його слова стосувалися Коена. Суддя визнав Трампа «не заслуговує на довіру» і призначив штраф. Незабаром після цього Трамп залишив зал суду.

Минулого тижня Енгорон уже оштрафував Трампа на 5 тис. дол. за зневажливе ставлення до співробітника суду. На початку жовтня екс-президент розмістив на своїй інтернет-платформі Truth Social фотографію співробітниці суду, назвавши її подругою лідера демократичної більшості в Сенаті Чака Шумера. Після цього Енгорон заборонив усім учасникам судового процесу публічно висловлюватись на адресу його співробітників: “Особисті нападки на співробітників мого суду неприйнятні”.

Цивільний процес проти Трампа у Нью-Йорку розпочався на початку жовтня. У ньому екс-президент і бізнесмен звинувачується в тому, що протягом багатьох років роздмухував активи своєї імперії нерухомості, щоб отримати вигідніші умови щодо кредитів та страховок. Суддя Енгорон у ході попереднього розгляду, що передував судовому процесу, вже виніс рішення про те, що Трамп завищив вартість активів і тим самим здійснив шахрайство.

Читайте також:  Секретні документи Трампа: нові подробиці

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я