Суд у Рівному оштрафував чоловіка та конфіскував його собаку за напад на іншу тварину

12
Йоркширський тер'єр

Рівненський місцевий суд наклав штраф у розмірі 1,7 тис. грн на чоловіка, чиєму псу належала відповідальність за напад на йоркширського тер’єра, що призвело до його задушення. Крім того, суд вирішив конфіскувати у власника собаку.

Інцидент стався ввечері 1 червня поруч із будинком №18 на вулиці Жуковського у Рівному, коли собака під ім’ям “Вульф”, яка була без нагляду, атакувала йоркширського тер’єра на прізвисько “Ріні” та спричинила його задушення.

Власнику собаки, Всеволоду З., було складено адміністративний протокол згідно з ч.3 ст. 154 Кодексу України про адміністративні правопорушення (порушення правил тримання котів та собак). На судове засідання чоловік не з’явився, але раніше він подав клопотання про розгляд справи без його участі.

Суддя Рівненського міського суду Микола Бердій прийшов до висновку, що вина чоловіка доведена. Він призначив мінімальне покарання за цією статтею – штраф у розмірі 1,7 тис. грн. Крім того, суд вирішив конфіскувати собаку. Всеволод З. також зобов’язаний сплатити 536 грн судового збору.

Цей випадок підкреслює необхідність дотримання правил тримання домашніх тварин та відповідального ставлення до їх поведінки, що допоможе запобігти подібним конфліктам у майбутньому.

Читайте також:  Патрульні вночі помітили авто на узбіччі: водій потребував допомоги

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я
Введіть символи зображені вище :