США включили Росію до списку країн, які торгують людьми

46
США включили Росію до списку країн, які торгують людьми

Держдепартамент побоюється, що внаслідок російського вторгнення в Україну ця доля може спіткати і українських біженців.

У вівторок США включили Росію до списку країн, які проводять «політику чи практику» торгівлі людьми, примусової праці або тих, чиї сили безпеки або збройні групи, що підтримуються урядом, вербують або використовують дітей як солдатів.

Держдепартамент включив ці списки до своєї щорічної доповіді про торгівлю людьми, в якій вперше відповідно до мандату Конгресу від 2019 року з’явився розділ «Торгівля людьми, яка спонсорується державою».

Росія часто фігурує у доповіді у зв’язку з її вторгненням в Україну і тим, що в документі названо «фактором ризику» через те, що мільйони українських біженців, які залишили свою країну, ризикують стати жертвами торгівлі людьми.

Крім Росії, у новому розділі перераховані Афганістан, Бірма, Куба, Іран, Північна Корея та ще п’ять країн, у яких «документально підтверджена «політика або схема торгівлі людьми», примусової праці та сексуального рабства у пов’язаних з урядом секторах, або використання або вербування дітей-солдат.

Доповідь також містить окремий перелік з 12 країн, які використовують або вербують дітей-солдат. До нього увійшли Росія та низка інших держав із вищезазначеного списку.

Читайте також:  У Колоденці п‘яний водій «поцілував» автівкою дерево

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я