США направлять 1500 солдатів на кордон з Мексикою

34

Консервативні політики звинувачують президента США Джо Байдена у слабкій охороні кордонів.

 

США направлять 1500 солдатів на кордон з Мексикою

У зв’язку з очікуваним збільшенням кількості мігрантів, уряд США хоче направити 1500 додаткових солдатів на кордон з Мексикою.

Протягом початкового періоду 90 днів військовослужбовці виконуватимуть адміністративні завдання, такі як введення даних та підтримка табору, оголосив Пентагон. Прес-секретар Білого дому Карін Жан-П’єр наголосила: «Вони не виконуватимуть правоохоронних функцій чи взаємодіятимуть з іммігрантами чи мігрантами». Мета перекладу – вивільнити агентів прикордонного патруля для роботи на місцях.

Передумовою до перекладу, мабуть, стало те, що 11 травня буде скасовано спірне правило депортації. Так зване правило Title 42 було введено за колишнього президента США Дональда Трампа і полегшувало швидку видачу мігрантів назад, посилаючись на пандемію. Вашингтон намагається знайти вирішення напруженої ситуації на кордоні, яка погіршилася останніми місяцями через зростання кількості прохачів притулку.

П’ятирічна заборона на повторний в’їзд для нелегальної імміграції

Нещодавно адміністрація Байдена оголосила про свій намір перенести первинну реєстрацію прохачів притулку з Південної та Центральної Америки за кордон. У Колумбії та Гватемалі найближчими тижнями будуть відкриті центри, де люди повинні будуть зареєструватися, перш ніж вирушити до США. Там їх перевірятимуть, які можливості відкриті для них у США і чи взагалі буде їм надано допуск. Таким чином, людей буде позбавлено часто небезпечної подорожі до південного кордону США, сказав представник уряду США.

Також, за словами міністра внутрішньої безпеки Алехандро Майоркаса, Сполучені Штати повертаються до застосування постанови Title 8, яка передбачає приблизно 5-річну заборону повторного в’їзду до країни у разі нелегальної імміграції. Питання міграції та нелегальної імміграції поділяє американське суспільство і, ймовірно, залишиться одним із центральних питань виборів. Консервативні політики звинувачують президента США Джо Байдена у слабкій охороні кордонів і намагаються у такий спосіб набрати очки у виборців.

Читайте також:  Новий виток інформаційної війни: Путін відвідав військовий штаб

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я
Введіть символи зображені вище :