Співробітник BND шпигунів на користь Росії

17

Федеральний генеральний прокурор заарештував співробітника Федеральної розвідувальної служби (BND) за підозрою у державній зраді.

Співробітник BND шпигунів на користь Росії

Співробітник BND шпигував на користь Росії. Передбачається, що цього року він передав інформацію російській службі розвідки, повідомило відомство в Карлсруе.

Федеральні прокурори у середу заарештували співробітника німецької служби зовнішньої розвідки BND за підозрою у державній зраді після того, як внутрішнє розслідування BND показало, що він нібито зливав секретну інформацію Росії.

Прокурори повідомили, що підозрюваний – громадянин Німеччини на ім’я Карстен Л., і що в його будинку та на робочому місці, а також у однієї людини були проведені обшуки.

У заяві, опублікованій у четвер вдень, BND повідомило, що співробітника було поміщено під варту і що у двох офісах BND були проведені обшуки.

«Після того, як BND стало відомо про можливий випадок зради у своїх лавах під час розвідувальної роботи, BND негайно розпочала широке внутрішнє розслідування», – сказав у заяві президент BND Бруно Каль. «Коли підозри підтвердилися, було негайно залучено федерального генерального прокурора».

Кал додав, що BND тісно співпрацює зі слідчими, але не розкриватиме жодних додаткових подробиць.

«Стриманість і обережність є дуже важливими в даному конкретному випадку», – додав він. «У випадку з Росією ми маємо справу з протилежною стороною, з безпринципністю та готовністю до застосування насильства якої ми маємо рахуватися. Кожна деталь цієї операції, яка стане надбанням громадськості, означає перевагу для цього противника у його намірі завдати шкоди Німеччині».

Це перший випадок арешту співробітника BND за підозрою у державній зраді з 2014 року, коли шпигуна на ім’я Маркуса Р. було звинувачено у витоку інформації спецслужбам США. У 2016 році його було визнано винним і засуджено до восьми років позбавлення волі.

Читайте також:  Син Каддафі оголосив голодування у Лівані

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я