Співачки та співаки, яких по праву називають переоціненими

22

Ці знаменитості мають величезну армію фанатів, контракти на мільйони доларів і успішний бізнес. Ось тільки коли справа доходить до співочих талантів, більшість людей не розуміє всього шуму навколо зірок.

Переоцінені виконавці

Ріанна

Заперечити той факт, що Ріанна є популярною співачкою, досить складно. Адже за її виступ готові платити шалені гроші навіть в Індії. Однак при цьому не варто забувати про фонограму, яку можна почути на концерті артистки частіше, ніж її саму. А тому не дивно, що Ріанну називають у Мережі лінивою та жахливою виконавицею. Цікаво, чи прислухається колись зірка до таких коментарів?

Ед Ширан

У це складно повірити, але претензії у мешканців Мережі є і до улюбленця жіночої аудиторії Еду Ширану. Що цікаво, ніхто не спростовує талант артиста як автора пісень. «Він талановитий і молодий. І в нього насправді добрий голос. Але весь цей галас навколо його пісень смішний».

Дженіфер Лопес

Цілком очевидно, що переоцінені виконавці не можуть не включати і Джей Ло. Адже, погодься, дружина Бена Аффлека виглядає приголомшливо. Але, на думку багатьох людей, про талант як співачку (та й актрису) не може йтися. «Вона просто крутиться у різних галузях шоу-бізнесу та спілкується з безліччю потрібних людей. Але фактично Джей Ло не гарна ні в чому».

Джаред Лето

Претензії у користувачів Мережі є і Джареду Лето. Наприклад, за заявами одного з його колишніх шанувальників, артист регулярно відмовляється співати на концертах. Розігрується сцена, мовляв, Джаред погано почувається. Через деякий час він все ж таки виходить до публіки, але просить співати сам зал. «Співає фальшиво. Тональність відсутня. А якщо багато високих нот, то краще взагалі закрити вуха».

Читайте також:  Як сьогодні виглядає молодший син Бекхемів, якому виповнилося 18 років

Вікторія Бекхем

Вікторія Бекхем уже давно покинула сцену та повертатися на неї не планує. Проте суспільство і сьогодні не забуває про відсутність вокальних даних у зірки. «Мені здається, у неї чи її батьків на той момент були гарні зв’язки. До того ж Вікторія явно розуміється на виборі успішного проекту. Але єдиний талант, яким вона справді має, це шлюб із легендарним футболістом».

Дрейк

Дрейк знаходиться на сьомому місці у топі виконавців на стрімінговому сервісі Spotify. За його сторінкою в Instagram слідкує 146 мільйонів. Але це ніяк не врятувало репера від попадання до нашого списку «Переоцінених виконавців». І претензії користувачів Мережі стосуються не тільки вокалу «на рівні караоке», а й загалом нудної музики. “Штучний інтелект може виконати пісню Дрейка краще, ніж він сам”.

Кеті Перрі

“Не вміє співати”. “Без автотюну взагалі не потрапляє в ноти”. «Вигукує кожен другий склад». Мабуть, щодо Кеті Перрі, то тут зайвими будуть будь-які коментарі.

Мік Джаггер

Цікаво, що під невдоволення потрапляють навіть легенди рок-сцени. І у сьогоднішньому списку таким став соліст гурту The Rolling Stones Мік Джаггер. Так, наприклад, музиканта називають переможцем серед найгірших вокалістів. «Боюсь, будь-який вуличний музикант зміг би заспівати краще за нього».

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я