Спалах денге в Болівії – тисячі випадків зараження

27

Коли комарі Aedes кусають людей, можуть передавати віруси денге. У Болівії нині переважно страждають неповнолітні.

 

Спалах денге в Болівії – тисячі випадків зараження

У Болівії стався великий спалах лихоманки денге. З початку року влада повідомила про тисячі випадків зараження і більш ніж 25 смертей. Лікарні, особливо в особливо постраждалому департаменті Санта-Крус на сході південноамериканської країни, були завантажені до краю, повідомило болівійське інформаційне агентство «ABI» з посиланням на органи охорони здоров’я.

У Санта-Крусі тепер буде надано десятки додаткових лікарняних ліжок, а також залучено додаткових лікарів та медперсоналу. За повідомленнями особливо постраждали діти. У Санта-Крус-де-ла-Сьєрра, столиці департаменту, більше половини хворих на денге в клініках – неповнолітні.

Нині кількість випадків захворювання на денге вдвічі вища, ніж у Болівії минулого року, згідно з рекомендаціями щодо подорожей та безпеки, випущеними Міністерством закордонних справ Німеччини в Берліні. Згідно з інформацією, віруси денге можуть передаватись денними комарами Aedes на більшій частині території країни.

Захворювання зазвичай супроводжується лихоманкою, шкірним висипом і сильними болями в кінцівках. Можуть виникнути серйозні ускладнення, особливо в дітей віком. Денге зустрічається у тропіках та субтропіках всіх континентів. За даними Інституту Роберта Коха (RKI), три мільярди людей живуть у зонах ризику захворювання на денге.

.

Читайте також:  Звільнено 6 моряків із танкера "Monjasa Reformer"

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я