«Шукаю чоловіка на кожен день»: рівнян запрошують на виставу про кохання

12

Лірична комедія Про кохання. По-доброму, ненав’язливо. Кохання буває різне і у кожного воно своє і проявляється по-своєму! Кохання є. Воно живе в нас. Заради нього люди готові робити просто божевільні і нереальні речі. І як мало потрібно часу, щоб зрозуміти і відчути «що таке кохання? І з чим його їдять?!!».

Дуже легка і приємна вистава, де немає зайвих сюжетних ліній. Підходить для тих людей, які люблять романтику (на межі з казкою) і happy end. Без вульгарності, проте з еротичними моментами, без величезного філософського сенсу, однак теми вистави близькі кожному з нас. Світлі і приємні емоції залишаються після перегляду.

Сюжет не такий простий, як може здатися і в цьому його фішка.

«Шукаю чоловіка на кожен день» – саме те, що потрібно після важкого робочого дня, щоб відпочити душею. Дивитися легко, занадто не навантажує, з гумором порядок, є життєві, є казкові моменти.

Чудовий акторський склад, чоловічий стриптиз без музики, особливий інтелектуальний гумор, чудове музичне оформлення, звичайно ж, любов, з якою грають актори подарують Вам несподіване свято.

Читайте також:  На Рівненщині водій-порушник запропонував патрульним хабаря

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я