Шольц: Захист жінок від насильства

11

Він також вважає за необхідне надолужити втрачене щодо забезпечення рівних прав.

Шольц: Захист жінок від насильства – важлива мета

Захист жінок від насильства: канцлер Олаф Шольц (СДПН) вважає, що конкретні покращення цієї галузі цілком здійсненні. «Я впевнений, що ми зможемо досягти покращень у цих галузях, якщо продовжимо спільну роботу над цими важливими питаннями», – написав член парламенту від СДПН у Facebook після відвідин у суботу Бранденбурзької ради з політики щодо жінок у Потсдамі. «Ефективніший захист жінок від насильства, пов’язаний з цим необхідність створення більшої кількості жіночих притулків, бідність у літньому віці, від якої особливо часто страждають жінки, та особливі потреби в галузі жіночого здоров’я – ось про що ми говорили».

Шольц вважає за необхідне надолужити втрачене щодо забезпечення рівних прав. «Жінки становлять половину суспільства – у багатьох місцях це ще недостатньо відображено у реальності в нашій країні», – сказав політик СДПН. Саме тому він вдячний за те, що цілеспрямовані жінки об’єдналися у Жіночу політичну раду.

Представник Жіночої політичної ради Бранденбурга Лінда Вайс (Linda Weiß) піддала критиці той факт, що жінки, як і раніше, недостатньо представлені в Бундестазі. Вона заявила, що в ході недавньої реформи федерального виборчого законодавства було втрачено історичну можливість включити до нього правила паритету для забезпечення рівності. У 2020 році Конституційний суд Бранденбурга скасував закон про паритет, який передбачає рівну кількість чоловіків та жінок у списках кандидатів на земельні вибори.

Читайте також:  Мерц заслужив глузування за фотографію фастфуду

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я